Akademia Futbolu Mazovia

skrzaty

Akademia Futbolu Mazovia to szkółka piłkarska, która została stworzona dla młodych miłośników piłki nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych począwszy od 4-go roku życia. Już w wieku czterech lat dzieci mogą zacząć się uczyć poprawnie biegać, właściwie się ustawiać przy przyjmowaniu piłki, poznawać, jak zachowuje się podskakująca lub tocząca się piłka, a przede wszystkim zdobyć nastawienie wobec tej gry. Trenerzy będą mieli wpływ na to, czy będzie to nastawienie pozytywne czy negatywne. Stawiamy nacisk na zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu również poprzez zabawę. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę, a rywalizację wymagającą stresu odkładamy na przyszłe lata. Uważamy, że wynik jest mniej ważny od zdobytych umiejętności, przede wszystkim technicznych. Pomysł utworzenia Akademii wziął się z chęci skopiowania zachodnioeuropejskich standardów pracy z młodzieżą. Ludzie pracujący w Akademii to przede wszystkim trenerzy od lat związani z Klubem Mazovia Rawa Mazowiecka, którzy z pasją przekazują sportową wiedzę. Pracownicy i Zarząd Klubu, dbają o jej rozwój i prawidłowe funkcjonowanie. Akademia jest finansowana ze składek rodziców oraz sponsorów. Naszym pragnieniem jest by Klub był zorganizowany i prowadzony wzorowo. Widzimy szansę dla dzieci, które rozpoczną swoją przygodę z piłką w Akademii Futbolu Mazovia i chcemy realizować ich marzenia !!!

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.