Dodano: 15-05-2019

Informujemy, iż w związku z koniecznością złożenia sprawozdania finansowego za 2018 zostaje zwołane zwyczajne Walne Zgromadzenie  Członków Stowarzyszenia Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 29 maja 2019 r. godz. 19:00, drugi termin godz. 19:30. PORZĄDEK OBRAD ZWYCZAJNEGO […]

57485177_2307288439334134_890147592892055552_o
Dodano: 23-04-2019

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu W wielką sobotę podejmowaliśmy drużynę Startu Pukinin. Tego dnia nasi zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się w nowych strojach firmy Joma – na koszulkach umieszczone są reklamy firmy Mirtex (przód) oraz Zakładu Energetyki Cieplnej (tył). Dodatkowo zebranym kibicom w oko mogła się rzucić nowa plansza umieszczona […]

Mazovia-Rawa-Mazowiecka-RTS-Widzew-Łódź-10-1024x768
Dodano: 22-03-2019

Znamy terminarz drużyny seniorów na rundę rewanżową sezonu 2018/2019. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników. TERMINARZ SEZONU 2018/2019 RUNDA WIOSENNA KOLEJKA 10 RKS MAZOVIA – LKS Grabice 2019-04-07 15:00 Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3) KOLEJKA 11 BIO-SAD SADKOWICE – RKS MAZOVIA 2019-04-14 11:00 Boisko Sportowe Paprotnia (Paprotnia ) KOLEJKA 12 RKS […]

5badfa852a5b8_o,size,640x400,q,71,h,5ba22d
Dodano: 26-02-2019

W pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym seniorzy RKS Mazovia wygrała z Juvenią Wysokienice 6 – 4. Niedzielny (24.02) mecz z drużyną z środka tabeli ligi okręgowej rozegrano na stadionie OSiR w Skierniewicach. Kilka słów od trenera po meczu: – Według mnie drużyna zagrała bardzo dobrze z wymagającym rywalem, który zajmuje 7 miejsce w lidze […]

wycisz
Dodano: 13-02-2019

Miło nam poinformować, że powiększyła się rodzina RKS Mazovia. Do naszego grona w ostatnich dniach stycznia dołączył Filip – syn naszego zawodnika Pawła Wyciszkiewicza. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy a na Filipa czekają już nasi trenerzy grup młodzieżowych.

piątka
Dodano: 29-01-2019

Chwalimy się  Pozyskaliśmy pierwszego sponsora  – spora suma na koncie… Zapraszamy do oddziału eurobanku w Rawie Mazowieckiej – aleja Konstytucji 3 Maja 22. Darmowe konto? Kredyt? Lokata? =>> eurobank  Wy też możecie zostać sponsorami i pomóc Mazovii! Ruszamy z akcją „Przybij piątkę” proste zasady: – ustaw zlecenie stałe na dowolną kwotę nr konta RKS Mazovia 64 […]

1
Dodano: 27-01-2019

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS Mazovia w pozyskaniu środków na sprzęt sportowy, wyjazdy na mecze oraz na korzystanie z obiektów sportowych. Konto RKS Mazovia: KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS Mazovia (635) Przekaż 1% na RKS MAZOVIA Konto drużyny rocznik 2008 KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS MAZOVIA 2008 (532) Przekaż 1% na drużynę RKS MAZOVIA 2008 W imieniu 150 dzieci […]

190892_pilka_siatka_piorko
Dodano: 27-01-2019

W dniu 12.01.2019 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu z którego wybrany został skład nowego zarządu. Podczas pierwszego posiedzenia zarząd wyłonił spośród siebie prezesa, którym został Bartosz Chinowski, vice-prezesów Artura Dudka i Marcina Pakułę, kierownika klubu Piotra Wróblewskiego, oraz sekretarza Jerzego Stępniaka. Jako nowo uformowany zarząd RKS Mazovia zwracamy się do Państwa z prośbą o […]

maxresdefault
Dodano: 21-01-2019

W dniu 18.01.2019r w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie nowych władz RKS Mazovia z rodzicami dzieci trenujących w klubie. Na początku spotkania nowy Zarząd Klubu oraz Komisja Rewizyjna zostali przedstawieni licznie zebranym rodzicom. Następnie przy pomocy wyświetlonej prezentacji członkowie Zarządu przedstawili obecnym sytuację klubu jaką zastali po Walnym Zebraniu. Rodzicom przedstawiono sumę zadłużenia […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 15-01-2019

Nowo wybrany Zarząd Klubu RKS Mazovia zaprasza rodziców dzieci trenujących w klubie na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się 18.01.2019 roku (piątek) w sali konferencyjnej w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C o godzinie 19:00. Zarząd Klubu prosi wszystkich rodziców o przybycie. Wśród poruszanych spraw będzie m.in. aktualna sytuacja w Klubie, plan na funkcjonowanie […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n