24959037_2025492974330224_6093818815340886344_o
Dodano: 13-12-2017

10 grudnia zespół trampkarza Mazovii Rawa Mazowiecka, czyli rocznik 2004 brał udział w turnieju organizowanym przez Włókniarz Zgierz dla rocznika 2004. W zawodach wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Trafiliśmy w niej z zespołem rocznika 2003 : Sokół Aleksandrów Łódzki, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Włókniarz Zgierz oraz z rówieśnikami ze Zjednoczonych Stryków. Ostatecznie po […]

mazovia_rawa_mazowiecka__rts_widzew_d_05_20160603_1109203312
Dodano: 08-12-2017

Wnioskodawca Marcin Mańkowski jakiś czas temu złożył wniosek dotyczący projektu w ramach rawskiego Budżetu Obywatelskiego pod nazwą ,,KLUB MOIM DOMEM” dotyczącego wykonania remontu budynku klubowego przy ul. Zamkowej 3. Zgodnie z procedurami wszystkie wymagane dokumenty wraz z kosztorysem prac zostały przedstawione w terminie urzędnikom w ratuszu. Szacowany koszt brutto projektu miałby wynosić 89.758,00 zł, czyli […]

18055663_420511984985590_8989148800735477412_o
Dodano: 08-12-2017

Już jutro 9 grudnia od godziny 9:00 na łódzkiej hali sportowej ChKS odbędzie się turniej finałowy rocznika 2005 o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W zestawieniu oprócz podopiecznych trenera Tomasz Stasiewicza zobaczymy jeszcze 7 drużyn. Będą to : Pelikan Łowicz, Włókniarz Moszczenica, Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Pogoń Zduńska Wola, Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz Warta Sieradz. Drużyny, […]

22256512_2002042130077341_56421477671441909_o
Dodano: 05-12-2017

Wielkimi krokami zbliża się Turniej Finałowy o Mistrzostwo Warszawy dla rocznika 2008. Poznaliśmy już rywali Mazovii w całym turnieju oraz w fazie grupowej. Oprócz organizatora KS Delty Warszawa I i II oraz Mazovii na boisku pojawią się drużyny : Brzeski Okręg PN (Białoruś), Unia Skierniewice, UKS SMS Łódź, FASE Szczecin, BKS Lublin, AP Talent Białystok, […]

24273450_2029518407329713_2617528101614361846_o
Dodano: 05-12-2017

2 grudnia na Hali Sportowej w Godzianowie Mazovia Rawa Mazowiecka rocznik 2008 rozegrała dwugodzinne kontrolne spotkanie z zespołem Jutrzenki Drzewce. Spotkanie zakończyło się gładkim zwycięstwem Mazovii aż 13:1. Na uznanie w oczach trenera zasługuje Miłosz Kośla. Golkiper Mazovii w tym spotkaniu został pokonany tylko raz.

mini_001_1779
Dodano: 05-12-2017

W ubiegły weekend rocznik 2007 Mazovii Rawa Mazowiecka brał udział w Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, który odbył się w Łodzi. W zawodach brało udział 8 drużyn : Mazovia Rawa Mazowiecka, GKS Bełchatów, Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, UKS RAP Radomsko, Boruta Zgierz, WKS Wieluń i Górnik Łęczyca. Zespoły podzielono na dwie grupy. Grupa […]

23593626_2090801604496184_3519228822188899850_o
Dodano: 27-11-2017

Drużyna Jarosława Karasia grająca na co dzień w Łódzkiej Lidze Okręgowej Orlik E1 zakończyła już swoją grę w rundzie jesiennej. Nasi zawodnicy pokazali, że są niesamowicie mocną drużyną i przezimują na fotelu wicelidera rozgrywek. W 10.kolejce doszło bowiem do starcia tytanów. Mazovia grała na wyjeździe z Orlikiem Ujazd (liderem rozgrywek). Obie drużyny przed tym spotkanie […]

23379956_2087676504808694_4874028426063466618_n
Dodano: 27-11-2017

Również rocznik 2007 Mazovii Rawa Mazowiecka brał udział w Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, który odbył się na skierniewickiej Hali Sportowej przy ul. Pomologicznej. W zastępstwie za Jarosława Karasia drużynę prowadził Damian Kuligowski. W zawodach brało udział 8 drużyn rozlosowanych na dwie grupy. Grupa ”A” : Widok Skierniewice, Pogoń Bełchów, Astra Zduny, AP […]

15940568_1161429523925207_6402992708344662530_n
Dodano: 27-11-2017

11 listopada rocznik 2006 Mazovii Rawa Mazowiecka brał udział w Turnieju Halowym o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiej, który odbył się w Skierniewicach. W zawodach brało udział 7 drużyn : Mazovia Rawa Mazowiecka, Widok Skierniewice, Pelikan Łowicz, Pogoń Godzianów, Jutrzenka Drzewce, Pogoń Bełchów i Vagat Domaniewice. Drużyny rozlosowano na dwie grupy. Mazovia trafiła na Pogoń Godzianów […]

20229850_250514458775132_8086059371624353121_o
Dodano: 27-11-2017

Pełną parą idą przygotowania drużyny Juniora Starszego walczących o Mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni Waldemara Stasiewicza rozegrali już trzy sparingi. Najpierw nasza drużyna zmierzyła się z Juniorami Młodszymi Orląt Cielądz. Mecz bez większej historii wygrany przez Mazovię aż 13:0. Bramki zdobyli : Jarosław Nosek x3, Arkadiusz Kruś x3, Aleksy Tułacz x2, Hubert Grochowalski x2, Mateusz Gradowski, […]

Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n