wycisz
Dodano: 13-02-2019

Miło nam poinformować, że powiększyła się rodzina RKS Mazovia. Do naszego grona w ostatnich dniach stycznia dołączył Filip – syn naszego zawodnika Pawła Wyciszkiewicza. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy a na Filipa czekają już nasi trenerzy grup młodzieżowych.

piątka
Dodano: 29-01-2019

Chwalimy się  Pozyskaliśmy pierwszego sponsora  – spora suma na koncie… Zapraszamy do oddziału eurobanku w Rawie Mazowieckiej – aleja Konstytucji 3 Maja 22. Darmowe konto? Kredyt? Lokata? =>> eurobank  Wy też możecie zostać sponsorami i pomóc Mazovii! Ruszamy z akcją „Przybij piątkę” proste zasady: – ustaw zlecenie stałe na dowolną kwotę nr konta RKS Mazovia 64 […]

1
Dodano: 27-01-2019

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS Mazovia w pozyskaniu środków na sprzęt sportowy, wyjazdy na mecze oraz na korzystanie z obiektów sportowych. Konto RKS Mazovia: KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS Mazovia (635) Przekaż 1% na RKS MAZOVIA Konto drużyny rocznik 2008 KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS MAZOVIA 2008 (532) Przekaż 1% na drużynę RKS MAZOVIA 2008 W imieniu 150 dzieci […]

190892_pilka_siatka_piorko
Dodano: 27-01-2019

W dniu 12.01.2019 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu z którego wybrany został skład nowego zarządu. Podczas pierwszego posiedzenia zarząd wyłonił spośród siebie prezesa, którym został Bartosz Chinowski, vice-prezesów Artura Dudka i Marcina Pakułę, kierownika klubu Piotra Wróblewskiego, oraz sekretarza Jerzego Stępniaka. Jako nowo uformowany zarząd RKS Mazovia zwracamy się do Państwa z prośbą o […]

maxresdefault
Dodano: 21-01-2019

W dniu 18.01.2019r w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie nowych władz RKS Mazovia z rodzicami dzieci trenujących w klubie. Na początku spotkania nowy Zarząd Klubu oraz Komisja Rewizyjna zostali przedstawieni licznie zebranym rodzicom. Następnie przy pomocy wyświetlonej prezentacji członkowie Zarządu przedstawili obecnym sytuację klubu jaką zastali po Walnym Zebraniu. Rodzicom przedstawiono sumę zadłużenia […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 15-01-2019

Nowo wybrany Zarząd Klubu RKS Mazovia zaprasza rodziców dzieci trenujących w klubie na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się 18.01.2019 roku (piątek) w sali konferencyjnej w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C o godzinie 19:00. Zarząd Klubu prosi wszystkich rodziców o przybycie. Wśród poruszanych spraw będzie m.in. aktualna sytuacja w Klubie, plan na funkcjonowanie […]

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 15-01-2019

W dniu 12.01 odbyło się walne zebranie członków klubu. Z funkcji Prezesa RKS Mazovia rezygnację złożył Marcin Mańkowski. Rezygnację złożył także vice prezes Tomasz Stasiewicz a także członkowie Zarządu Klubu Wojciech Sujka oraz Jarosław Karaś. Członkowie klubu odwołali także Sekretarza klubu Marcina Koselę oraz członka Zarządu Damiana Rudzkiego. Decyzją członków klubu odwołano Komisje Rewizyjną – Krystiana […]

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 29-12-2018

Informujemy, iż w związku z upływającą kadencją Zarządu Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka zostanie zwołane zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 12 stycznia 2019 r. godz. 10:00, drugi termin godz. 10:30. Porządek-obrad-Mazovia

Wesołych-Świąt-1200x550
Dodano: 23-12-2018

Zarząd Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka składa wszystkim Kibicom, Sympatykom, Trenerom, Zawodnikom oraz Sponsorom najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, wesołych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!! Ze sportowym pozdrowienie RKS MAZOVIA !!!

48407679_1207859159364494_3561830474655465472_n
Dodano: 23-12-2018

Po raz czternasty Głos Rawy Mazowieckiej i Okolic tradycyjnie prowadzi plebiscyt na sportowca i trenera roku powiatu rawskiego. Tym razem nominowani wśród naszego klubu nominowani są Mateusz Gradowski, Paweł Wyciszkiewicz oraz trener Waldemar Stasiewicz. Wśród nominacji znalazł się również wychowanek naszego klubu Rafał Bednarek (obecnie GLKS Wołucza). Mateusz Gradowski obecnie 19-letni zawodnik B-klasowej Mazovii Rawa […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n