22426289_1426165044118319_3666846132368953256_o
Dodano: 18-10-2017

Ponownie zwycięstwo notuje zespoł rocznika 2006 Mazovii Rawa Mazowiecka. Tym razem podopieczni Dariusza Mozgi rozbijają na własnym boisku zespół Zjednoczonych Stryków 4:0. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Borys Stasiewicz, a po jednej dołożyli Jędrzej Stępniak i Kamil Dyśko. Skład Mazovii : Franciszek Winkel, Kamil Bors, Kamil Dyśko, Bartosz Gutowski, Damian Nagórka, Kacper Redlicki-Dobrowolski, Karol […]

16508942_1883486495197540_2120216549929919371_n
Dodano: 18-10-2017

W ramach 9.kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Mazovia Rawa Mazowiecka rywalizowała na własnym stadionie z drużyną Kasztelana Żarnów. Trzeba przyznać po wynikach naszej drużynie nie ,,idzie” gra na tym szczeblu rozgrywek. Do tej pory podopieczni Marcina Stolarka zdołali w ośmiu kolejkach ugrać tylko punkt. Zaskoczeniem prawdziwym było tak przekonujące zwycięstwo w tym meczu. Mazovia po dobrej […]

21463087_358691331234061_6223233530797538415_n
Dodano: 18-10-2017

Mazovia Rawa Mazowiecka Junior Młodszy zagrała kilka dni temu chyba najważniejsze spotkanie w obecnym sezonie. Przeciwnikiem był Pelikan Łowicz. Niestety wyższość Pelikana była dosyć wyraźna. Choć to my wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Jakuba Kurka. Niestety w kolejnych pięciu minutach Pelikan zdobywa dwie bramki. Zmotywowana na drugą połowę drużyna prowadzona przez Damiana Kuligowskiego niestety traci […]

22490125_281228092370435_4874857670594544969_n
Dodano: 18-10-2017

Remisem 3:3 zakończył się mecz w ramach 8.kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego pomiędzy zespołami gospodarzy Róży Kutno oraz Mazovii Rawa Mazowiecka. Jedynym usprawiedliwieniem remisu pozostaje jakość murawy w Kutnie, która tego dnia nie była delikatnie mówiąc w najlepszym stanie. Pierwsza z bramek padła dopiero w 30.minucie meczu. Adrian Czarnecki zagrywa długą piłkę do Arkadiusza Krusia. […]

22256512_2002042130077341_56421477671441909_o
Dodano: 12-10-2017

7 października podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka występujący w Lidze Okręgowej Orlik – E2 grali na wyjeździe z drużyną Widoku Skierniewice. To spotkanie było rewelacyjne w wykonaniu naszego zespołu i pewnie odnieśliśmy zwycięstwo aż 3:24. Bramki zdobyli : Patryk Bernaciak x5, Maksymilian Gonta x4, Piotr Czyż x3, Szymon Stępniak x3, Kacper Kryczka x3, Kacper Wójcik x2, […]

22424445_2068306406745704_6455556251802285230_o
Dodano: 12-10-2017

Udanie zakończył się nasz mecz z Astrą Zduny w rozgrywkach grupy skierniewickiej rocznika 2007. Kolejne zwycięstwo w dobrym stylu ani przez chwilę nie było zagrożone. Końcowy wynik 6:3 Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Bartosz Wróblewski x2, Alan Kobierski x2, Patryk Gaczkowski, Adam Waluchowski. Skład Mazovii :Soból, P. Stolarek, A. Stolarek, Filipczak, Gaczkowski, Gołka, Krupa, […]

22228370_2067811443461867_5044873210486595775_n
Dodano: 12-10-2017

Świetnie spisują się młodzi piłkarz z rocznika 2007 w Łódzkiej Lidze Okręgowej. Tym razem podopieczni Jarosława Karasia gościli zespół ŁKS II Łódź. Po raz kolejny pokazaliśmy, że w tej lidze jesteśmy jednym z faworytów i pewnie pokonaliśmy gości z Łodzi aż 9:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Wojciech Kępa x2, Paweł Kępa x2, Marcel […]

21463087_358691331234061_6223233530797538415_n
Dodano: 12-10-2017

Drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Damiana Kuligowskiego grała swój kolejny mecz w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej. Tym razem mierzyliśmy się z pobliskim Sokołem Regnów na boisku rywala, które delikatnie mówiąc nie przypominało murawy piłkarskiej. Nawierzchnia była podmokła i piłka często stawała w miejscu. Na szczęście nasi zawodnicy mimo trudu wygrali to spotkanie 2:6 (2:3). […]

P1080124
Dodano: 12-10-2017

Porażką zakończył się mecz derbowy okręgu skierniewickiej w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy zespołami gospodarzy Pelikanem Łowicz a Mazovią Rawa Mazowiecka. Podopieczni Waldemara Stasiewicza zagrali fatalne spotkanie, co skutkowało porażką 4:1 (2:1). Pierwsze 15.minut to Mazovia była stroną przeważającą. Już w 7.minucie pada bardzo kuriozalna bramka dla Mazovii. Jeden z piłkarzy Pelikana podaje do swojego […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 06-10-2017

Poniżej przedstawiamy zapowiedź weekendowych spotkań grup młodzieżowych naszego klubu. Wojewódzka Liga Juniora Starszego – A1 (7.kolejka) – rocznik 99/2000 i młodsi   Pelikan Łowicz – Mazovia Rawa Mazowiecka, 08-10-2017 r., godz. 13:30 Liga Okręgowa Juniora Młodszego – B2 (6.kolejka) – rocznik 02/03 i młodsi Sokół Regnów – Mazovia Rawa Mazowiecka, 07-10-2017 r., godz. 11:00 Wojewódzka […]

Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko615254501
2Sokół Aleksandrów Łódzki7151110502
3Pelikan Łowicz512133401
4Mazovia Rawa Mazowiecka612128402
5KS Kutno571310212
6Skalnik Sulejów771621214
7Prosna Wieruszów641019114
8Róża Kutno64519114
9Kolejarz Łódź621021024
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n