34985145_2095053434069681_8375216055747870720_o
Dodano: 20-06-2018

Niestety nie udało się pokonać podopiecznym Damiana Kuligowskiego w barażach o II Ligę Wojewódzką B1 drużynę Pelikana Łowicz. W pierwszym spotkaniu w Rawie Mazowieckiej padł wynik 1:1. Apetyty wszystkich naszych kibiców i piłkarzy wzrosły przed meczem rewanżowym w Łowiczu. Awans był na wyciągnięcie ręki. Niestety w tym roku musimy się obejść smakiem i jeszcze mocniej […]

35552205_2142744592673760_6915366902449569792_o
Dodano: 20-06-2018

W piątek również piłkarze Orlika Młodszego prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka rozegrali zaległy mecz w lidze. Nasi młodzi piłkarze mierzyli się na własnym boisku z Widokiem II Skierniewice. Wydawało by się patrząc przynajmniej na poprzednie starcia z tą drużyną, że Mazovia zejdzie z boiska z wieloma bramkami przewagi. Co prawda zdobyliśmy dużo bramek ale również […]

35474068_2226068967636113_3123100029225533440_o
Dodano: 20-06-2018

W ubiegły weekend Mazovia rocznik 2007 rozegrała zaległy mecz w Skierniewickiej Lidze Okręgowej. Przeciwnikiem biało-niebieskich była drużyna Olimpii Jeżów. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia była zdecydowanym faworytem tego starcia i zdeklasowała przeciwnika wynikiem 10:0. Bramki przeciwnikom strzelali : Aleksandrowicz Bartosz x4,Paulina Stolarek x2, Gaczkowski Patryk, Matysiak Mateusz, Waluchowski Adam, Jakub Jastrzębski. Drużyna Mazovii dobrze radziła sobie z […]

35528680_2226073810968962_1119820294735790080_o
Dodano: 18-06-2018

16 czerwca w Białej Rawskiej odbył się turniej piłkarski Białka CUP 2018 dla rocznika 2007. W zawodach brał udział również nasz zespół prowadzony przez trenera Jarosława Karasia. Ogółem do rywalizacji stanęło 10 drużyn : MGKS Białka Biała Rawska, Gwardia Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Mogielanka Mogielnica, Orion Cegłów, Mazovia Rawa Mazowiecka, IKS Inowłódz, Relax Czerniewice, KS […]

20229850_250514458775132_8086059371624353121_o
Dodano: 18-06-2018

W dniu wczorajszym odbył się mecz I rundy Pucharu Starosty 2018. Juniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka wylosowali zespół LKS Grabice 9.zespół Skierniewickiej Klasy B gr. II. Można mimo znaczącej przewagi wiekowej oraz fizycznej zespołu z Grabic za faworyta spotkania uznać jednak rawską Mazovię. Od początku nasi młodzi piłkarze atakowali bramkę przeciwnika. Kultura gry była w tym […]

15259622_1832257223722500_8317588042373665180_o
Dodano: 14-06-2018

W meczu zaległym Skierniewickiej Ligi Okręgowej Orlika Młodszego podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka mierzyli się na wyjeździe z zespołem Unii Skierniewice. Po pasjonującym meczu z wieloma zwrotami akcji. Udaje nam się wyrwać trzy punkty rywalom ze Skierniewic i wygrywamy 7:8. Bramki dla naszego zespołu zdobywali : Gabriel Śmigowski x2, Kacper Kryczka x2, Patryk Bernaciak, Kacper Wójcik […]

34963531_2220790698163940_8799346554424000512_o
Dodano: 14-06-2018

Również wysokie zwycięstwo można zapisać drużynie grającej w okręgu skierniewickim rocznika 2007. Podopieczni Jarosława Karasia mierzy się w wyjazdowym starciu z Unią Skierniewice. Warto nadmienić, że był to pierwszy mecz z zespołem Skierniewic na tym szczeblu rozgrywek. Nasi piłkarze pewnie pokonują Unię 3:10. Bramki zdobyli : Krupa Bartosz x4, Mateusz Matysiak,Wojciech Filipczak, bramka samobójcza oraz hat-tricka […]

34962646_2220797738163236_769842844511764480_o
Dodano: 14-06-2018

W ubiegłą niedzielę piłkarze Orlika Starszego występujący w Łódzkiej Lidze Okręgowej mierzyli się na wyjeździe z zespołem UKS SMS II Łódź. Po piekielnym upale nasi piłkarze zeszli z boiska bardzo zmęczeni ale za to szczęśliwi. Udało się nam pokonać drużynę z Łodzi aż 3:8. Bramki dla naszej drużyny zdobywali : Wojciech Kępa x4, Kobierski Alan x2, […]

27545167_2052132214999633_154701746245667495_n
Dodano: 14-06-2018

W środowe popołudnie drużyna prowadzona przez Marcina Stolarka, czyli zespół Trampkarza grał swój kolejny mecz w ramach Ligi Wojewódzkiej. Mazovia mierzyła się na własnym stadionie z Różą Kutno, która nadal liczyła się w walce o I ligę. Od początku gra układała się po myśli RKS-u. Drużyna grała agresywnie w obronie i mądrze w ataku. Ostatecznie […]

22770738_285095091983735_1739974655648790851_o
Dodano: 14-06-2018

10 czerwca w ostatniej kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej drużyna Juniorów Starszych Mazovii podejmowała na własnym stadionie zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki. Goście grali przede wszystkim o tytuł mistrzowski, który byłby zagwarantowany tylko dzięki wygranej. Mazovia zaś walczyła o dobre miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. Drużyna prowadzona przez trenera Waldemara Stasiewicza miała chęć ,,popsuć” święto drużynie […]

Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n