oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 15-01-2019

W dniu 12.01 odbyło się walne zebranie członków klubu. Z funkcji Prezesa RKS Mazovia rezygnację złożył Marcin Mańkowski. Rezygnację złożył także vice prezes Tomasz Stasiewicz a także członkowie Zarządu Klubu Wojciech Sujka oraz Jarosław Karaś. Członkowie klubu odwołali także Sekretarza klubu Marcina Koselę oraz członka Zarządu Damiana Rudzkiego. Decyzją członków klubu odwołano Komisje Rewizyjną – Krystiana […]

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 29-12-2018

Informujemy, iż w związku z upływającą kadencją Zarządu Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka zostanie zwołane zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 12 stycznia 2019 r. godz. 10:00, drugi termin godz. 10:30. Porządek-obrad-Mazovia

Wesołych-Świąt-1200x550
Dodano: 23-12-2018

Zarząd Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka składa wszystkim Kibicom, Sympatykom, Trenerom, Zawodnikom oraz Sponsorom najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, wesołych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!! Ze sportowym pozdrowienie RKS MAZOVIA !!!

48407679_1207859159364494_3561830474655465472_n
Dodano: 23-12-2018

Po raz czternasty Głos Rawy Mazowieckiej i Okolic tradycyjnie prowadzi plebiscyt na sportowca i trenera roku powiatu rawskiego. Tym razem nominowani wśród naszego klubu nominowani są Mateusz Gradowski, Paweł Wyciszkiewicz oraz trener Waldemar Stasiewicz. Wśród nominacji znalazł się również wychowanek naszego klubu Rafał Bednarek (obecnie GLKS Wołucza). Mateusz Gradowski obecnie 19-letni zawodnik B-klasowej Mazovii Rawa […]

48417777_2297035007244717_1739422103741923328_o
Dodano: 18-12-2018

Świetny turniej mają za sobą piłkarze Mazovii Rocznika 2008. Piłkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka brali udział w zawodach o Puchar Wójta Gminy Słupno. W stawce 10 drużyn rawska Mazovia zajęła drugie miejsce. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i to w finale. Zespoły były podzielone na dwie grupy . My trafiliśmy na : Królewscy Płock, Delta […]

47578042_2356780427898299_8947267822258487296_o
Dodano: 18-12-2018

Drużyna rocznika 2007 Mazovii Rawa Mazowiecka brała udział w turnieju piłkarskim Mikołajki Cup 2018. W zawodach brało udział aż 16 drużyn. Podzielonych na dwie grupy. Pierwsze dwa miejsce przechodziły dalej i grały w tzw „Lidze Mistrzów”. Pozostałe 3-4 miejsce grały w ,,Lidze Europy”. Niestety pierwsze dwa spotkanie przegrane przez piłkarzy z Rawy spowodowały, że podopieczni Jarosława […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 01-12-2018

Z uwagi na upływającą kadencję zarządu w tym ostatnie posiedzenie, które zostało zaplanowane na 15 grudnia 2018 roku zarząd Klubu zaprasza do współpracy i składania deklaracji członkowskich klubu RKS Mazovia.Deklaracje członkowskie należy poprawnie wypełnić i złożyć w siedzibie Klubu do 14 grudnia br. do godziny 17:00 wraz z potwierdzeniem opłaty członkowskiej w wysokości 60,00 zł […]

46456318_323363015110561_422735974334726144_o
Dodano: 23-11-2018

Miło nam poinformować, że właśnie zakończyła się licytacja gadżetów z których środki zostaną przekazane na leczenie 1,5 rocznej rawianki Wiktorii Gorberg chorej na nowotwór złośliwy wątroby. Z przyjemnością możemy oświadczyć, że łączna kwota wylicytowanych przedmiotów wyniosła 1597,00 zł. Pieniądze zostaną przekazane rodzicom małej Wiktorii po uprzednim podpisaniu protokołu w siedzibie klubu Mazovia Rawa Mazowiecka, ul. […]

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 22-11-2018

Informujemy, iż w związku z upływającą kadencją Zarządu Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka zostanie zwołane Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 22 grudnia 2018 r. godz. 11:00, drugi termin godz. 11:30. Obecność obowiązkowa !!!

46179494_2051680271537048_2611811879470759936_n
Dodano: 19-11-2018

Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy, że pierwsza drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka postanowiła wesprzeć charytatywnie akcję dla 1,5 rocznej rawianki Wiktorii Gorberg chorej na nowotwór złośliwy wątroby. Podopieczni Damiana Kuligowskiego we własnym zakresie zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które mają pomóc małej Wiktorii i jej rodzicom. Dodatkowo nasi piłkarze przekazali dużo gadżetów, które będą poddane licytacji na […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n