45522193_2336433136599695_2606217504179093504_o
Dodano: 10-11-2018

4 listopada Mazovia rocznik 2007 mierzyła się w lokalnych derbach z zespołem Orlęta Cielądz. Mazovia nie pozostawiła złudzeń, która drużyna jest lepsza. Zagraliśmy dobre spotkanie, które było pod naszą pełną kontrolą. RKS wygrał z zespołem z Cielądza 5:0. Bramki dla rawian zdobywali : Lemański Marcel, Kępa Paweł, Wróblewski Bartosz, Stefański Marcel, Kitliński Oskar. Mazovia po dobrym […]

4580
Dodano: 05-11-2018

Nadszedł koniec rundy jesiennej w Skierniewickiej Klasie B. To najlepszy czas na podsumowanie zmagań, które obserwowaliśmy w najniższej klasie rozgrywkowej w naszym okręgu. Zacznijmy więc od miejsca ostatniego, które zajął zespół Bio Sad Sadkowice. Drużyna z Sadkowic była tej rundy przysłowiowym ,,chłopcem do bicia”. Tylko raz piłkarze Bio-Sadu schodzili z boiska z remisem 3:3 w […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 03-11-2018

Poniżej przedstawiamy rozkład spotkań grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka C1 Trampkarz (rocznik 2004) – Skierniewicka Klasa Okręgowa Mazovia II Rawa Mazowiecka – piłkarze Mazovii skończyli rozgrywki w rundzie jesiennej obecnie znajdują się na 3.miejscu z dorobkiem 15 punktów (4 oczka straty do lidera) C1 Trampkarz (rocznik 2004) – II Liga Wojewódzka  Mazovia Rawa Mazowiecka – […]

0117
Dodano: 03-11-2018

Poniżej przedstawiamy wyniki 9.kolejki Skierniewickiej Klasy B 9.kolejka (pauzuje Korona Stary Dwór) Mazovia Rawa Mazowiecka – Victoria Chrząszczew 14:0 (Paweł Wyciszkiewicz x4, Mateusz Gradowski x2, Jakub Kurek x2, Kamil Stawiński x2, Daniel Szewczyk, Jarosław Nosek, Tomasz Kacprzak, Adrian Czarnecki) Skład Mazovii : Rafał Sadowski, Karol Mirkowski (46 Adrian Karczewski), Tomasz Kacprzak (80 Cezary Włodarski), Jakub Niewiadomski, […]

44901083_1994231993989427_1562931765721432064_o
Dodano: 29-10-2018

27 października to czas aby po raz ostatni zobaczyć zmagania rundy jesiennej w Skierniewickiej Klasie B sezonu 2018/19. Mazovia mierzyła się na własnym boisku z zespołem Victorii Chrząszczew. Faworyt był zdecydowany. To RKS od początku do ostatniej minuty wręcz miażdżył swojego przeciwnika w każdej kwestii. Wynik 14:0 (7:0) mówi sam za siebie. Nie ulega wątpliwości […]

Arek
Dodano: 25-10-2018

Nadszedł czas na wyniki głosowania na piłkarza miesiąca wrzesień występujących w Skierniewickiej Klasie B. Łącznie głosowało 215-stu fanów. Najlepszym graczem według głosowania kibiców został 17-letni skrzydłowy Mazovii Arkadiusz Kruś. Nie sposób się nie zgodzić z werdyktem. Nasz zawodnik przez całą rundę rozkręcał coraz bardziej swoje umiejętności, co zaowocowało dorobkiem sześciu bramek w siedmiu meczach w […]

fINktkqTURBXy9hYjY1YzRhNmM1Mzg2MzcyMDI0NmE1YzM5MTNmZmEwMy5qcGVnkpUDATvNB8jNBGCTBc0DFM0BvA
Dodano: 25-10-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie 8.kolejki Skierniewickiej Klasy B 8.kolejka (pauzuje Mazovia Rawa Mazowiecka) Start Pukinin – Korona Stary Dwór 4:2 (Mariusz Kowalicki x2, Adam Klimek, Michał Potrzebowski – Dawid Kłos, Krzysztof Skura) Skład Startu : Robert Winiarski, Bartosz Janowski, Adam Klimek, Mariusz Kowalicki, Leszek Machnicki, Krystian Miksa, Michał Potrzebowski, Adrian Rodzik, Daniel Stefański, Konrad Wieteska (62 […]

5badfa852a5b8_o,size,640x400,q,71,h,5ba22d
Dodano: 18-10-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie spotkań 7.kolejki Skierniewickiej Klasy B. 7.kolejka (pauzuje Start Pukinin) Sobpol Konopnica – LKS Grabice 5:1 (Radosław Bednarek, Jakub Dudkowski, Daniel Michalak, Krzysztof Lisicki, Patryk Bińkowski – Dawid Wosiek) Skład Sobpolu : Patryk Kamiński, Radosław Bednarek, Patryk Bińkowski, Jakub Dudkowski, Szymon Górzyński, Arkadiusz Iwański, Krzysztof Lechowski, Krzysztof Lisicki, Daniel Michalak, Damian Radzyński, Jakub Redlicki. Skład […]

20181013_160200
Dodano: 15-10-2018

W ramach 7.kolejki Skierniewickiej Klasy B mierzyliśmy się w spotkaniu wyjazdowym w ostatnią sobotę z zespołem Muskador Wola Pękoszewska. Był to hit kolejki. Pierwsza w tabeli Mazovia mierzyła się z trzecim Muskadorem. Wydawało by się, że spotkanie będzie miało wyrównany przebieg. Inaczej wyglądało to w rzeczywistości. Mazovia miała pod pełną kontrolą całe spotkanie. Pewnie wygraliśmy […]

4580
Dodano: 13-10-2018

Jeszcze tylko trzy kolejki zostały do zakończenia rozgrywek w Skierniewickiej Klasie B. Z ośmiu punktową przewagą na prowadzeniu umocniła się rawska Mazovia. Obecnie piłkarze Mazovii są w lidze jako jedyni niepokonani i mają ponadto komplet punktów. Na drugim miejscu znajdują się piłkarze Sokoła Regnów, którzy ulegli naszej drużynie w poprzedniej kolejce 3:2. Na trzecim miejscu […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n