kadrowicz-1140x660
Dodano: 11-10-2018

Poniżej przestawiamy podsumowanie 6.kolejki Skierniewickiej Klasy B 6.kolejka (pauzuje Muskador Wola Pękoszewska) Mazovia Rawa Mazowiecka – Sokół Regnów 3:2 (Tomasz Stasiewicz, Adrian Czarnecki, Paweł Wyciszkiewicz – Marcin Sobotka, Emil Staśkiewicz) Skład Sokoła : Filip Strulak, Tomasz Popowski (70 Paweł Czerwiński), Rafał Rębalski, Daniel Łukasiewicz, Tomasz Marcinkowski, Robert Misztal, Paweł Nosek (44 Jakub Dębowski), Marcin Sobotka, Emil […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 08-10-2018

W ubiegły weekend w ramach 6.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” mierzyliśmy się z goniącym nas w tabeli Sokołem Regnów. Było to spotkanie hitowe tego sezonu. Doszło do starcia dwóch najlepszych drużyn ligi. Liderująca Mazovia kontra konsekwentny Sokół. Faworytem spotkanie był zespół z Rawy. Choć spotkanie miało zmienny przebieg. Brakowało przede wszystkim z naszej strony skuteczności. Głupie […]

4580
Dodano: 05-10-2018

Do końca rundy pozostało już tylko cztery kolejki. Możemy już powoli wyłaniać pierwszych faworytów do awansu i tych, którzy sezon prawdopodobnie skończą na szarym końcu. Wniosek jest jeden… to nie jest liga dla Mazovii. W każdym z rozegranych meczy Mazovia była zespołem o kilka klas lepszym nawet biorąc pod uwagę mecz z Sobpolem Konopnica w […]

1008
Dodano: 04-10-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie spotkań 5.kolejki Skierniewickiej Klasy B 5.kolejka (pauzuje Bio-Sad Sadkowice) Start Pukinin – LKS Grabice 1:2 (Adam Klimek – Damian Frankowski x2) Skład Startu : Robert Winiarski, Adam Klimek, Leszek Machnicki, Tomasz Matyszewski, Krystian Miksa, Michał Potrzebowski, Michał Rodzik (50 Adrian Rodzik), Daniel Stefański, Aleksy Tułacz, Jarosław Widalski, Konrad Wieteska. Skład Grabic : […]

42849608_155973945348031_8411977230590148608_n
Dodano: 01-10-2018

W 5.kolejce Skierniewickiej Klasy ”B” mierzyliśmy się na wyjeździe z Sobpolem Konopnica. Wszyscy zgromadzeni na stadionie spodziewali się kolejnego łatwego zwycięstwa RKS-u. Rzeczywistość okazała się zgoła zupełnie inna. Co prawda Mazovia w pierwszej części prowadziła 2:0 i miała mecz pod pełną kontrolą. W drugiej połowie zdobyliśmy jeszcze trzecią bramkę. Wtedy jednak coś w naszej drużynie […]

4580
Dodano: 28-09-2018

Nadszedł półmetek rundy jesiennej w Skierniewickiej Klasy ”B” gr. II. Na czele w tabeli rawska Mazovia z kompletem 12 punktów. Na drugim miejscu Muskador Wola Pękoszewska ze stratą 10 punktów do lidera. Trochę niżej znajdują się piłkarze Sokoła Regnów, lecz trzeba nadmienić, że mają rozegrany o jeden mecz mniej. Sokół ma na koncie 7 punktów. Walka o […]

pilkaa-427594
Dodano: 26-09-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie 4.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” 4.kolejka (pauzuje Sokół Regnów) Sobpol Konopnica – Muskador Wola Pękoszewska 1:1 (Marek Trzciński – Robert Zarębski) Skład Sobpolu : Patryk Kamiński, Radosław Bednarek, Jakub Cuprjak, Jakub Dudkowski, Szymon Górzyński (63 Arkadiusz Iwański), Krzysztof Klimek (76 Paweł Trzciński), Krzysztof Lechowski, Krzysztof Lisicki, Daniel Michalak, Damian Radzyński, Marek Trzciński (80 […]

42385048_733154153690292_8572994764243206144_o
Dodano: 24-09-2018

W ubiegły weekend odbyła się 4.kolejka Skierniewickiej Klasy ”B”. Nasza drużyna mierzyła się na swoim stadionie z zespołem Korony Stary Dwór. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia poradziła sobie z rywalami bez większego trudu. Absolutnie panowaliśmy na boisku w każdej strefie. Świetne spotkanie po raz kolejny rozegrali Adrian Czarnecki i Mateusz Gradowski. Dużo spokoju w środku pola […]

4580
Dodano: 21-09-2018

Kolejny weekend, kolejne emocje związane ze Skierniewicką Klasą ”B”. Nadszedł czas na 4.kolejkę. Powoli krystalizują się pierwsi faworyci do awansu i outsiderzy. Na czele w tabeli rozgrywek zgodnie z przewidywaniami rawska Mazovi, która ma komplet punktów i imponujący bilans 28-1. Podopiecznych Damiana Kuligowskiego gonią piłkarze Muskadoru Wola Pękoszewska, którzy mają identyczną zdobycz punktową tyle, że […]

41930222_2308546959388313_8113284090767081472_o
Dodano: 19-09-2018

Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Jarosława Karasia imponują ostatnio formą. Mazovia odniosła dwa kolejne ważne zwycięstwa w Lidze Okręgowej. Najpierw w meczu na własnym stadionie pokonujemy Macovię Maków aż 10:0. Bramki zdobyli : Kobierski Alan x3, Stefański Marcel x2, Kępa Paweł x2,Wróblewski Bartosz ,Krupa Bartosz,Kępa Wojciech. Kilka dni później graliśmy już wyjazdowe spotkanie z LUKS Sadkowice. […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n