pera
Dodano: 12-08-2015

Informujemy, że Mazovia Rawa Mazowiecka zrealizowała kolejny transfer przed rozgrywkami w Łódzkiej IV Ligi. Nowym piłkarzem RKS-u został Łukasz Pierzyński. 26-letni obrońca jest wychowankiem WOY Opoczno. Późnej był zawodnikiem ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński (30 spotkań, 3 bramki w III lidze i gra w IV lidze), KS Paradyż (IV Liga) i ostatnio RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki […]

2
Dodano: 11-08-2015

Rawski Klub Sportowy Mazovia Rawa Mazowiecka poszukuje osób na stanowisko trenera drużyny młodzieżowych w naszym klubie. Jeśli jesteś trenerem piłkarskim, lubisz pracować z dziećmi, jesteś osobą kontaktową, chętnie dzielisz się pasją z innymi i łatwo nawiązujesz nowe relację to złóż swoją aplikację w siedzibie klubu Ul. Zamkowa 3, 96-200 Rawa Mazowiecka lub na adres email […]

wied2
Dodano: 11-08-2015

Miło, nam poinformować, że Rawski Klub Sportowy Mazovia Rawa Mazowiecka podpisał kolejną umowę sponsorską. Do grona osób i firm wspomagających działanie naszej organizacji dołączył Zespół Szkół Zaocznych WIED z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Szkoła powstała w 1999 roku, ciesząc się od początku dobrą renomą wśród młodzieży oraz absolwentów. WIED dba nie tylko o poziom przekazywanej […]

jaroslaw-karas
Dodano: 03-08-2015

Oficjalnie w dniu dzisiejszym Jarosław Karaś rezygnuje z funkcji Prezesa Zarządu RKS Mazovia Rawa Mazowiecka. Jednak jak się dowiedzieliśmy nadal będzie on sprawował obowiązki członka Zarządu naszego klubu. Od dnia dzisiejszego funkcję Prezesa Zarządu RKS Mazovia Rawa Mazowiecka przejmie jego zastępca Marcin Mańkowski.

4f3810349ad88_o
Dodano: 03-08-2015

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nowym piłkarzem drużyny Mazovii został Łukasz Gołka. 27-letni stoper wzmacnia ekipę RKS-u na zasadzie transferu definitywnego. Wychowanek Mazovii grał w takich klubach jak : KS Kujawiak Włocławek (6 spotkań w III-lidze), LKS Mszczonowianka Mszczonów (IV-liga), KS Pelikan Łowicz (54 spotkania 1 bramka w II-lidze), GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki (34 spotkania […]

1_sala-konferencyjna-pawilon-w
Dodano: 03-08-2015

Informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 25-07-2015 r. o godzinie 14:00 w siedzibie Klubu odbędzie się zebranie członków Zarządu RKS Mazovia Rawa Mazowiecka. Obecność jest obowiązkowa.

DSC01015
Dodano: 03-08-2015

Na mocy uchwały z dnia 20-07-2015 r. Zarząd RKS Mazovia Rawa Mazowiecka powołuje na funkcję V-ce Prezesa ds. Piłki Nożnej Pana Marcina Mańkowskiego oraz na stanowisko Sekretarza Zarządu Marcina Koselę. Obaj Panowie w przeszłości byli piłkarzami RKS-u i mają już doświadczenie w zarządzaniu klubem sportowym, znakomicie odnajdują się w realiach naszej organizacji i na pewno […]

img_6515
Dodano: 31-07-2015

18 lipca o godzinie 11:00 Mazovia zagrała swój pierwszy mecz sparingowy przed zbliżającą się wielkimi krokami inaugurację w Łódzkiej IV Lidze. To spotkanie po raz pierwszy poprowadził nowy trener biało-niebieskich Pan Aleksandar Majic. Nasz trener nie mógł w tym meczu skorzystać z kilku kluczowych piłkarzy Mazovii oraz z zawodników przymierzanych do gry w Rawie Mazowieckiej. […]

mazovia-widok
Dodano: 31-07-2015

Łódzki Związek Piłki Nożnej ustalił już terminarz rundy jesiennej sezonu 2015/16 w Łódzkiej IV Lidze. Podopieczni trenera Aleksandara Majicia w pierwszej kolejce rozgrywek zagrają na własnym stadionie z silną ekipą Polonii Piotrków Trybunalski, która przed rokiem zajęła wysokie 5.miejsce w tabeli IV-ligi. Spotkanie inauguracyjne będzie miało miejsce 15-16 sierpnia. Godzina rozpoczęcia zawodów jest nam jeszcze […]

52dbc657190ec_o
Dodano: 31-07-2015

Miło nam poinformować, że czeka rawski klub w najbliższym okresie kolejna zmiana. Otóż drużynę seniorów w sezonie 2015/16 poprowadzi dobrze znany w naszym mieście 36-letni szkoleniowiec pochodzący z Czarnogóry Pan Aleksandar Majic. Ambitny trener na co dzień mieszkający w Tomaszowie Mazowieckim w przeszłości był związany już z Mazovią i jak sam twierdzi darzy dużym sentymentem […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n