55cde47a13db8_o,size,969x565,q,71,h,7e151d
Dodano: 19-09-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B”. 3.kolejka (pauzuje LKS Grabice) Korona Stary Dwór – Muskador Wola Pękoszewska 2:8 (Bogusław Król, Krzysztof Skura – Dawid Zagawa x4, Marcin Kaczmarek x2, Bogusław Woźniak, Daniel Kowalczyk) Skład Korony : Sylwester Popczyk, Kamil Ciężkowski, Damian Badur, Tomasz Bystrosz, Jacek Gos, Mateusz Kacprzyk, Bogusław Król, Dariusz Łopatka, Mateusz […]

20180916_110543
Dodano: 16-09-2018

Dziś o godzinie 11:00 Mazovia Rawa Mazowiecka w Wołuczy mierzyła się z zespołem Startu Pukinin w ramach 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B”. Faworyt tego spotkania czyli rawska Mazovia chciała ponownie zejść z boiska zwycięska, zaś gospodarze walczyli o pierwszy ligowy punkt. Przed meczem odbyła się minuta ciszy ku pamięci 18-letniego piłkarza Białki Biała Rawska Michała Jastrzębskiego, […]

4580
Dodano: 14-09-2018

Pierwsze mecze na najniższym szczeblu rozgrywkowym już za nami. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia jak na razie na czele tabeli Skierniewickiej Klasy ”B”. Tuż za nią Muskador Wola Pękoszewska, która również ma komplet punktów tylko gorszy bilans bramkowy. 3.kolejkę rozpoczną trzy spotkania o tej samej porze, czyli o godzinie 11:00. Mecz w Paprotni, gdzie na co […]

59214ace1f3b6_o
Dodano: 14-09-2018

Poniżej przedstawiamy podsumowanie 2.kolejki Skierniewickiej Klasy B 2.kolejka (pauzuje Sobpol Konopnica) 8 września Mazovia Rawa Mazowiecka – Bio-Sad Sadkowice 10:0 (Paweł Wyciszkiewicz x4, Kamil Stawiński, Arkadiusz Kruś, Mateusz Bernaciak, Mateusz Gradowski, Jakub Niewiadomski, Jakub Kurek) Skład Mazovii : Rafał Sadowski(46′ Daniel Kępa), Cezary Włodarski(60′ Tomasz Kacprzak), Jakub Niewiadomski(80′ Gabriel Stanisławski), Adrian Karczewski, Sebastian Owczarek(65′ Karol Mirkowski), […]

40645950_1930436433702317_9012435403990368256_o
Dodano: 10-09-2018

W ubiegłą sobotę doszło do starcia w ramach 2.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” pomiędzy zespołami Mazovii Rawa Mazowiecka a Bio-Sad Sadkowice. Podopieczni Damiana Kuligowskiego byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jak się okazało w przeciągu spotkania prognozy były bardzo słuszne. Mazovia po ładnym spotkaniu zaprezentowała się po raz pierwszy w tym sezonie na własnym stadionie kibicom z bardzo […]

piłka-nożna-752x440
Dodano: 07-09-2018

Poniżej prezentujemy podsumowanie wyników 1.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” 1.kolejka (pauzuje Victoria Chrząszczew) 1 września Start Pukinin – Sokół Regnów 0:4 (Robert Misztal x3, Emil Staśkiewicz) Skład Startu : Mariusz Kowalicki, Adam Klimek, Tomasz Matyszewski, Krystian Miksa, Adam Plichta, Michał Potrzebowski, Adrian Rodzik, Michał Rodzik (66 Robert Winiarski), Daniel Stefański (46 Damian Marcinkowski), Jarosław Widalski (66 […]

pilka_nozna_select
Dodano: 07-09-2018

Za nami inauguracja Skierniewickiej Klasy B, a już jutro rozpocznie się druga seria spotkań. Najpierw w sobotnie popołudnie (08-09-2018 r., godz. 16:00) lider ligi, czyli rawska Mazovia zmierzy się na własnym stadionie z Bio-Sad Sadkowice. Przypomnijmy, że rywal biało-niebieskich wysoko przegrał z zespołem Muskadoru Wola Pękoszewska 7:1. My zaś rozbiliśmy LKS Grabice 11:0. W niedzielę […]

40685118_2231328433815375_4779160537193775104_o
Dodano: 04-09-2018

2 września Orlik Starszy wybrał się do Spały na turniej piłkarski rozgrywany na terenach COS-u. W turnieju brało udział 10 drużyn. Oprócz Mazovii rywalizowały zespoły z samego województwa łódzkiego tj. IKS Inowłódz, LKS Będków, Start Niechcice, Concordia Piotrków Trybunalski, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ceramika Opoczno i LKS Mniszków. Nasza pierwsza drużyna radziła sobie […]

41063153_2301717880071221_7668974143517229056_o
Dodano: 04-09-2018

Za nami inauguracja rozgrywek Skierniewickiej Ligi Okręgowej Młodzik D2. Podopieczni Jarosława Karasia (zastąpionego przez Waldemara Stasiewicza) grali wyjazdowe spotkanie z zespołem Muskadoru Wola Pękoszewska. Mazovia zagrała bardzo dobre zawody. Była drużyną lepszą o kilka klas. Wynik końcowy mówi sam za siebie… Mazovia rozbija swojego rywala aż 16:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Wróblewski Bartosz x4,Kobierski […]

40527513_1972751509454497_9208530957752074240_n
Dodano: 02-09-2018

W dniu dzisiejszym Mazovia zainaugurowała rozgrywki w Skierniewickiej Klasie ”B”. Przeciwnikiem Mazovii w wyjazdowym meczu była drużyna LKS Grabice. Tuż przed spotkaniem chodziły słuchy, że nie dojdzie do starcia tych dwóch drużyn z powodu zdekompletowania składu gospodarzy. Jednak obie drużyny wyszły na murawę z tym, że LKS grał w dziesiątkę. W trakcie rywalizacji doszedł zawodnik […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n