4580
Dodano: 01-09-2018

Nadszedł wreszcie moment na który czekał każdy kibic Mazovii w tym roku. Seniorzy naszego klubu wracają do gry. Mazovia będzie grała o Mistrzostwo Skierniewickiej Klasy ”B”. Czas by zaprezentować zapowiedź 1.kolejki tych rozgrywek. Jako pierwsi na boisku w Wołuczy zmierzą się drużyny Startu Pukinin i Sokoła Regnów. Niegdyś obydwie drużyny grały na jednym boisku właśnie […]

mazovia2
Dodano: 01-09-2018

Mazovia dopina czwarty swój transfer przed grą w Skierniewickiej Klasie ”B”. Nowym zawodnikiem Mazovii został 32-letni Kamil Stawiński. To kolejny wychowanek, który trafia do nas przed inauguracją ligi. W swojej karierze oprócz w Mazovii grał w takich klubach jak : Start Pukinin i w większości Białka Biała Rawska. W ostatnim sezonie w Skierniewickiej Klasie ”A” […]

33207394_1820265014703148_7886500007832977408_n
Dodano: 01-09-2018

Z przyjemnością informujemy o trzecim dopiętym transferze Mazovii Rawa Mazowiecka przed jutrzejszą inauguracją w Skierniewickiej Klasy ”B”. Zawodnikiem Mazovii został 23-letni bramkarz Rafał Sadowski, który jest naszym wychowankiem. Ostatnio występował on w radomskiej Campeon.pl Lidze Okręgowej w barwach KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą. Nasz nowy golkiper ma również za sobą występy w barwach Mazovii […]

Mazovia-Rawa-Mazowiecka-RTS-Widzew-Łódź-37-1024x768
Dodano: 31-08-2018

Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem rawskiej Mazovii występującej w Skierniewickiej Klasie ”B” został doświadczony 32-letni Tomasz Stasiewicz. Były wieloletni kapitan RKS-u na pewno będzie wzorem dla wszystkich młodych kolegów z drużyny. Swoim ograniem i doświadczeniem w grze na wyższym poziomie na pewno pomoże naszej drużynie w awansie do Klasy ”A”. Tomasz gra na pozycji […]

@Glowimages: Foot on ball
Dodano: 23-08-2018

We wczorajszym sparingu Mazovia Rawa Mazowiecka podejmowała na własnym stadionie A-klasową Białkę Biała Rawska. Niestety znowu w tym meczu powrócił demon rażącej nieskuteczności ze strony Mazovii tak jak miało to miejsce w sparingu w Czerniewicach. Podopieczni Damiana Kuligowskiego nie mogli znaleźć drogi do bramki. Ostatecznie padł wynik 0:0. Skład Mazovii : Zawodnik Testowany I, Cezary […]

Mazovia-Rawa-Mazowiecka-RTS-Widzew-Łódź-fot-Robert-Zwoliński (5)
Dodano: 20-08-2018

Miło nam poinformować, że nowym-starym zawodnikiem Mazovii został napastnik Paweł Wyciszkiewicz. Nasz wychowanek powraca na Zamkową 3 po rocznym pobycie w GLKS Wołucza (Skierniewicka Liga Okręgowa), gdzie trenerem jest świetnie znany w Rawie Mazowieckiej trener Waldemar Stasiewicz. W barwach zespołu z Wołuczy 26-letni snajper zanotował 22 występy i zdobył w nich 18 bramek. W Pucharze […]

39468478_2181959472082466_4687336593126588416_o
Dodano: 20-08-2018

W ubiegłą sobotę seniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka grali na wyjeździe w meczu sparingowym ze swoim imiennikiem z Tomaszowa Mazowieckiego. Dla naszych piłkarzy był to szósty sparing przed rozgrywkami w Skierniewickiej Klasie ”B”. Po ostatniej przegranej w Czerniewicach nasi piłkarze chcieli zmazać plamę po tym spotkaniu. Rehabilitacja okazała się bardzo skuteczna. RKS pokonał juniorów Mazovii Tomaszów […]

20180815_163759
Dodano: 16-08-2018

We wczorajszym sparingu pierwszej drużyny Mazovia Rawa Mazowiecka mierzyła się na wyjeździe z drużyną Relaxu Czerniewice (Piotrkowska Klasa ”A”). Mierzyliśmy się bądź co bądź z mocną i doświadczoną drużyną. W tym meczu ulegliśmy rywalom z Czerniewic, lecz wynik zdecydowanie nie był zasłużony. Łatwość i dominacja Mazovii jeśli chodzi o prowadzenie gry, dobra współpraca między formacjami. Dużo […]

11885322_1672398212974449_5055773437736549460_n
Dodano: 13-08-2018

Pierwsza drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka nadal przygotowuje się do startu w Skierniewickiej Klasie ”B”. Kibice będą mogli zobaczyć swoich piłkarzy w akcji trzy razy w przeciągu niemal tygodnia. Podopieczni Damiana Kuligowskiego w najbliższą środę 15 sierpnia o godzinie 18:30 w Dzień Wojska Polskiego zagrają u siebie z zespołem Relaxu Czerniewice (10.zespół w ubiegłym sezonie Piotrkowskiej […]

39087642_1939964166066565_8709591405908983808_n
Dodano: 13-08-2018

11 sierpnia po raz piąty seniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka wybiegli na murawę by zagrać w meczu sparingowym przed inauguracją w Skierniewickiej Klasie ”B” . Podopieczni Damiana Kuligowskiego tym razem mierzyli się na wyjeździe z wyżej notowanym rywalem z Piotrkowskiej Klasy ”A” zespołem RKS Rzeczyca. Po świetnej postawie naszych piłkarzy, którzy bądź co bądź nie zagrali […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n