oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550
Dodano: 11-08-2018

Znamy już terminarz Skierniewickiej Klasy ”B” gr. II. Reaktywowana drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka będzie występować w gronie dziewięciu drużyn rywalizujących o awans do Klasy ”A”. Oprócz RKS-u zagrają : GKS Korona Stary Dwór, LKS Sobpol Konopnica, Start Pukinin, Sokół Regnów, LKS Bio-Sad Sadkowice, LZS Muskador Wola Pękoszewska, LKS Grabice i LKS Victoria Chrząszczew. W pierwszym meczu […]

pilka-nozna
Dodano: 11-08-2018

Bardzo wysoką formę prezentuje podczas przygotowań drużyna seniorów Mazovii Rawa Mazowiecka. Podopieczni Damiana Kuligowskiego rozegrali do tej pory cztery gry kontrolne i we wszystkich odnosili zwycięstwa. Wcześniej jak już informowaliśmy Mazovia pokonała Sobpol Konopnica 1:0. Później zmierzliśmy się z drużyną Juniorów Starszych Orląt Cielądz. Nasi piłkarze pokonali ten zespół 6:1. Bramki zdobyli : Jakub Kurek […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 03-08-2018

Ruszyły przygotowania do nowego sezonu seniorskiej drużyny Mazovii Rawa Mazowiecka. Pierwszy zespół został reaktywowany po rocznej przerwie. W sezonie 2016/17 Zarząd zdecydował o wycofaniu z rozgrywek  Ligi Okręgowej biało-niebieskich. W sezonie 2018/19 seniorzy zaczną rozgrywki od gry w Skierniewickiej Klasie B. Trenerem drużyny został Damian Kuligowski. W skład będą wchodzić w większości piłkarze z zespołów […]

34985145_2095053434069681_8375216055747870720_o
Dodano: 20-06-2018

Niestety nie udało się pokonać podopiecznym Damiana Kuligowskiego w barażach o II Ligę Wojewódzką B1 drużynę Pelikana Łowicz. W pierwszym spotkaniu w Rawie Mazowieckiej padł wynik 1:1. Apetyty wszystkich naszych kibiców i piłkarzy wzrosły przed meczem rewanżowym w Łowiczu. Awans był na wyciągnięcie ręki. Niestety w tym roku musimy się obejść smakiem i jeszcze mocniej […]

35552205_2142744592673760_6915366902449569792_o
Dodano: 20-06-2018

W piątek również piłkarze Orlika Młodszego prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka rozegrali zaległy mecz w lidze. Nasi młodzi piłkarze mierzyli się na własnym boisku z Widokiem II Skierniewice. Wydawało by się patrząc przynajmniej na poprzednie starcia z tą drużyną, że Mazovia zejdzie z boiska z wieloma bramkami przewagi. Co prawda zdobyliśmy dużo bramek ale również […]

35474068_2226068967636113_3123100029225533440_o
Dodano: 20-06-2018

W ubiegły weekend Mazovia rocznik 2007 rozegrała zaległy mecz w Skierniewickiej Lidze Okręgowej. Przeciwnikiem biało-niebieskich była drużyna Olimpii Jeżów. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia była zdecydowanym faworytem tego starcia i zdeklasowała przeciwnika wynikiem 10:0. Bramki przeciwnikom strzelali : Aleksandrowicz Bartosz x4,Paulina Stolarek x2, Gaczkowski Patryk, Matysiak Mateusz, Waluchowski Adam, Jakub Jastrzębski. Drużyna Mazovii dobrze radziła sobie z […]

35528680_2226073810968962_1119820294735790080_o
Dodano: 18-06-2018

16 czerwca w Białej Rawskiej odbył się turniej piłkarski Białka CUP 2018 dla rocznika 2007. W zawodach brał udział również nasz zespół prowadzony przez trenera Jarosława Karasia. Ogółem do rywalizacji stanęło 10 drużyn : MGKS Białka Biała Rawska, Gwardia Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Mogielanka Mogielnica, Orion Cegłów, Mazovia Rawa Mazowiecka, IKS Inowłódz, Relax Czerniewice, KS […]

20229850_250514458775132_8086059371624353121_o
Dodano: 18-06-2018

W dniu wczorajszym odbył się mecz I rundy Pucharu Starosty 2018. Juniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka wylosowali zespół LKS Grabice 9.zespół Skierniewickiej Klasy B gr. II. Można mimo znaczącej przewagi wiekowej oraz fizycznej zespołu z Grabic za faworyta spotkania uznać jednak rawską Mazovię. Od początku nasi młodzi piłkarze atakowali bramkę przeciwnika. Kultura gry była w tym […]

15259622_1832257223722500_8317588042373665180_o
Dodano: 14-06-2018

W meczu zaległym Skierniewickiej Ligi Okręgowej Orlika Młodszego podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka mierzyli się na wyjeździe z zespołem Unii Skierniewice. Po pasjonującym meczu z wieloma zwrotami akcji. Udaje nam się wyrwać trzy punkty rywalom ze Skierniewic i wygrywamy 7:8. Bramki dla naszego zespołu zdobywali : Gabriel Śmigowski x2, Kacper Kryczka x2, Patryk Bernaciak, Kacper Wójcik […]

34963531_2220790698163940_8799346554424000512_o
Dodano: 14-06-2018

Również wysokie zwycięstwo można zapisać drużynie grającej w okręgu skierniewickim rocznika 2007. Podopieczni Jarosława Karasia mierzy się w wyjazdowym starciu z Unią Skierniewice. Warto nadmienić, że był to pierwszy mecz z zespołem Skierniewic na tym szczeblu rozgrywek. Nasi piłkarze pewnie pokonują Unię 3:10. Bramki zdobyli : Krupa Bartosz x4, Mateusz Matysiak,Wojciech Filipczak, bramka samobójcza oraz hat-tricka […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n