28336557_163824710937007_1294767351513594399_o
Dodano: 01-06-2018

Jak burza idzie drużyna Juniorów Młodszych Mazovii Rawa Mazowiecka. 19 maja podopieczni Damiana Kuligowskiego zmierzyli się z Sokołem Regnów na wyjeździe. Mimo osłabionego składu Mazovia była zdecydowanie lepszym zespołem i pewnie pokonała rówieśników z Regnowa aż 2:9. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Mateusz Bernaciak x3, Dawid Piotrowski x2, Jakub Niewiadomski, Mikołaj Wasiewicz, Daniel Szewczyk, Robert […]

33540614_1621534797960233_6148957884290957312_o
Dodano: 26-05-2018

W dniu wczorajszym na stadionie Mazovii odbył się bardzo udany Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Rawa Mazowiecka CUP 2018 w kategorii wiekowej U-13. Zawody zostały zorganizowane w ramach trwających Dni Rawy Mazowieckiej. W zmaganiach wzięło udział 6 drużyn w tym dwie zagraniczne. Swoje umiejętności na murawie pokazali : Mazovia Rawa Mazowiecka, Akademia Piłkarska Champions Rawa Mazowiecka, […]

16691
Dodano: 22-05-2018

Informujemy, że 25 maja w ramach Dni Rawy Mazowieckiej zostanie zorganizowany Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Rawa Mazowiecka CUP 2018 w kategorii U-13 i młodsi. W zawodach będzie brało udział 6 drużyn : współorganizator Mazovia Rawa Mazowiecka, Akademia Piłkarska Champions Rawa Mazowiecka, Widok Skierniewice, Juvenia Wysokienice oraz dwa zespoły z zagranicy z miast partnerskich Rawy Mazowieckiej, czyli […]

33063460_2209614042614939_7618263808250740736_o
Dodano: 22-05-2018

Istny rollercoaster przeżyli piłkarze Orlika Starszego wraz z trenerem Jarosławem Karasiem oraz zgromadzonymi kibicami w meczu o Mistrzostwo Łódzkiej Ligi Okręgowej z Jutrzenką II Bychlew. Prawdziwa wymiana ciosów przyniosła nam ostatecznie pozytywny rezultat. Mazovia pokonuje Jutrzenkę II Bychlew w hokejowym stylu 5:4. Bramki zdobywali : Wojciech Kępa x3 i Filip Miniak x2. Mecz był bardzo […]

P1080038
Dodano: 22-05-2018

W ubiegły weekend Juniorzy Starsi Mazovii Rawa Mazowiecka rozegrali kolejny mecz w ramach Ligi Wojewódzkiej. Po niespodziewanej porażce z KS Kutno (2:4) przyszedł czas na rehabilitację. Młodzi podopieczni trenera Waldemara Stasiewicza udali się do Łodzi, aby zagrać z miejscowym Kolejarzem. Mecz bardzo ważny na trudnym terenie. O wyniku zdecydowała konsekwencja w grze Mazovii i chęć […]

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501
Dodano: 18-05-2018

Poniżej przedstawiamy najbliższe mecze grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka. 6. kolejka Ligi Wojewódzkiej Junior Starszy A1 (rocznik 1999 i młodsi) Kolejarz Łódź – Mazovia Rawa Mazowiecka – 19-05-2018 r., godz. 11:00 8.kolejka Skierniewickiej Ligi Okręgowej Junior Młodszy B2 (rocznik 2002 i młodsi) Sokół Regnów – Mazovia Rawa Mazowiecka, 19-05-2018 r., godz. 10:00 12.kolejka Ligi Wojewódzkiej Trampkarz C2 […]

28071033_762079290648123_1135296322203248939_o
Dodano: 18-05-2018

Jak już kilka miesięcy temu wspominaliśmy Mazovia Rawa Mazowiecka rocznika 2008 weźmie udział w zawodach piłkarskich Ceramika Opoczno CUP 2018. W zawodach będzie brało udział 12 drużyn : dwie drużyny Ceramiki Opoczno, Mazovia Rawa Mazowiecka, Dziecięca Akademia Piłkarski Kielce, SKS Star Starachowice, OAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski, UKS TKM Kąty, APN Funinio Kolumna, Stal Niewiadów, SP […]

31955930_2202440956665581_5312679974543556608_o
Dodano: 17-05-2018

Orlik Starszy, który występuję na co dzień w Skierniewickiej i Łódzkiej Lidze Okręgowej ponownie pokazał niesamowitą siłę. Podopieczni Jarosława Karasia w meczu na szczeblu skierniewickim 2:4 LUKS Sadkowice. Przy dosyć ciężkich warunkach bramki zdobyli : Paulina Stolarek, Bartosz Krupa, Mateusz Matysiak i Piotr Brocki. Zaś w Łódzkiej Lidze Okręgowej na własnym boisku graliśmy z UKS […]

30707370_442921402811053_1939316385554374055_n
Dodano: 17-05-2018

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz rewanżowym Skierniewickiej Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych pomiędzy zespołami Mazovii Rawa Mazowiecka i Juvenii Wysokienice. Podopieczni Damiana Kuligowskiego pokonali swoich rówieśników aż 7:1. Bramki zdobywali : Robert Klimek x2, Jakub Kurek x2, Jakub Niewadomski, Daniel Szewczyk, Mikołaj Wąsiewicz. Już w 1.minucie zdobywamy bramkę za sprawą strzału z główki Roberta Klimka. Nie […]

20229850_250514458775132_8086059371624353121_o
Dodano: 17-05-2018

W ubiegłą sobotę Juniorzy Starsi Mazovii Rawa Mazowiecka mierzyli się na własnym stadionie z KS Kutno. Był to bardzo dziwny mecz. Przede wszystkim bardzo słaby w naszym wykonaniu w porównaniu chociażby z spotkaniem z Białką. To spotkanie powinniśmy spokojnie wygrać a ostatecznie przegrywamy 2:4. W 5.minucie meczu wychodzimy na prowadzenie po golu Arkadiusza Krusia. W […]

Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n