Kadra Mazovia Junior Młodszy

Kadra Mazovia Junior Młodszy

30727717_444150872688106_7468115329141650580_n

 

Trener : Damian Kuligowski

  1. Maciej Dąbrowski
  2. Bartosz Kucharski
  3. Antoni Winkel
  4. Mateusz Bernaciak
  5. Patryk Bińkowski
  6. Piotr Czech
  7. Jakub Dudek
  8. Jakub Dutkowski
  9. Robert Klimek
  10. Mikołaj Kołodziński
  11. Dawid Kowalczyk
  12. Jakub Kozłowski
  13. Jakub Kurek
  14. Patryk Maciejewski
  15. Marcin Makowski
  16. Jakub Melon
  17. Mateusz Miksa
  18. Jakub Niewiadomski
  19. Michał Milczarek
  20. Dominik Oberbek
  21. Dawid Piotrowski
  22. Jakub Redlicki
  23. Eryk Sobieszek
  24. Daniel Szewczyk
  25. Mikołaj Wąsiewicz
  26. Kacper Woźniak
  27. Szymon Zduńczyk
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka721516700
2Sokół Regnów6132613411
3Korona Stary Dwór7133629412
4Muskador Wola Pękoszewska6102717312
5Victoria Chrząszczew671322213
6LKS Grabice661527204
7Start Pukinin66922204
8Sobpol Konopnica641414114
9Bio-Sad Sadkowice61749015
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.