Kadra Mazovia Trampkarz

Kadra Mazovia Trampkarz

13902728_1796097947269729_5651342533114347272_n

Trener : Marcin Stolarek

  1. Jakub Borek
  2. Szymon Dyśko
  3. Dawid Łączkowski
  4. Kacper Ochocki
  5. Damian Pryć
  6. Michał Gniadek
  7. Bartosz Pakuła
  8. Paweł Stępniak
  9. Antoni Winkel
  10. Sebastian Bors
  11. Wojciech Gałecki
  12. Kacper Patuszczyk
  13. Bartosz Staroń
  14. Jakub Dobrowolski
  15. Wojciech Dominiak
  16. Jakub Lipiński
  17. Paweł Marat
  18. Marcin Marud
  19. Adam Miśkiewicz
  20. Dominik Olszak
  21. Piotr Ornafa
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.