Kadra Mazovia U-11

Kadra Mazovia U-11 (rocznik 2005)

p1060400-1200x550

Trener : Tomasz Stasiewicz – licencja PZPN ”B”

  1. Wiktor Iwański
  2. Jakub Binkiewicz
  3. Gabriel Dębski
  4. Hubert Dziedzic
  5. Dawid Karnowski
  6. Marcin Marud
  7. Szymon Mucha
  8. Maciej Siedlecki
  9. Kacper Stankiewicz
  10. Arkadiusz Walas
  11. Marcin Wójciak
  12. Jakub Chojecki
  13. Jakub Dobrowolski
  14. Karol Goździk
  15. Maciej Kochaniak
  16. Jakub Michalski
  17. Piotr Ornafa
  18. Oskar Skoneczny
  19. Borys Stasiewicz
  20. Bogusław Walczak
  21. Arkadiusz Chojnacki
  22. Wojciech Dominiak
  23. Filip Łopatka
  24. Adam Miśkiewicz
  25. Kacper Pietrzak
  26. Kacper Sochacki
  27. Mateusz Sypniewski
  28. Bartosz Walendzik

Młodzik D2 – Terminarz

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko615254501
2Sokół Aleksandrów Łódzki7151110502
3Pelikan Łowicz512133401
4Mazovia Rawa Mazowiecka612128402
5KS Kutno571310212
6Skalnik Sulejów771621214
7Prosna Wieruszów641019114
8Róża Kutno64519114
9Kolejarz Łódź621021024
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.