Kadra Mazovia U-12

Kadra Mazovia U-12 (rocznik 2004)

13902728_1796097947269729_5651342533114347272_n

Trener : Marcin Stolarek – licencja UEFA ”B”

  1. Jakub Borek
  2. Bartosz Adamczyk
  3. Szymon Dyśko
  4. Michał Galiński
  5. Dawid Łączkowski
  6. Kacper Ochocki
  7. Damian Pryć
  8. Maciej Stawiński
  9. Radosław Tajduś
  10. Hubert Dziedzic
  11. Michał Gniadek
  12. Marcin Makowski
  13. Bartosz Pakuła
  14. Maciej Przerwa
  15. Paweł Stępniak
  16. Antoni Winkel
  17. Sebastian Bors
  18. Wojciech Gałecki
  19. Ernest Kacprzyk
  20. Maciej Markiewicz
  21. Kacper Patuszczyk
  22. Bartosz Staroń
  23. Kacper Strach

Młodzik D1 – Terminarz

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko615254501
2Sokół Aleksandrów Łódzki7151110502
3Pelikan Łowicz512133401
4Mazovia Rawa Mazowiecka612128402
5KS Kutno571310212
6Skalnik Sulejów771621214
7Prosna Wieruszów641019114
8Róża Kutno64519114
9Kolejarz Łódź621021024
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.