Kadra Mazovia Młodzik D2

Kadra Młodzik D2

12961718_952480998153395_4751827847981054010_n

Trener : Dariusz Mozga

  1. Kamil Bors
  2. Jakub Budziński
  3. Jakub Capała
  4. Jakub Deczyński
  5. Kamil Dyśko
  6. Jan Grondeckyi
  7. Bartosz Gutowski
  8. Sebastian Ignatowski
  9. Kacper Jadczak
  10. Gabriel Jasnowski
  11. Bartłomiej Kaczorowski
  12. Adrian Karaś
  13. Jędrzej Mozga
  14. Damian Nagórka
  15. Jakub Nowak
  16. Tymoteusz Ochocki
  17. Igor Pietrzak
  18. Bartosz Przerwa
  19. Kacper Redlicki-Dobrowolski
  20. Karol Stachecki
  21. Bartłomiej Stańczyk
  22. Borys Stasiewicz
  23. Jan Stefański
  24. Jędrzej Stępniak
  25. Franciszek Winkel
  26. Jakub Żegnałek
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.