Kadra Mazovia Orlik Starszy

Kadra Orlik Młodszy – pierwsza drużyna

12346554_1682289202014095_7133157559169466084_n

Trener : Jarosław Karaś

  1. Bartosz Aleksandrowicz
  2. Piotr Brocki
  3. Bartosz Dębski
  4. Maksymilian Dudek
  5. Bartosz Dudek
  6. Wojciech Filipczak
  7. Patryk Gaczkowski
  8. Gabriel Gałecki
  9. Paweł Gołka
  10. Bartosz Kacprzyk
  11. Paweł Kępa
  12. Wojciech Kępa
  13. Konrad Kielan
  14. Oskar Kitliński
  15. Alan Kobierski
  16. Bartosz Krupa
  17. Marcel Lemański
  18. Bartosz Lewandowski
  19. Igor Łuczyński
  20. Aleksander Markowicz
  21. Mateusz Matysiak
  22. Filip Miniak
  23. Wojciech Pakuła
  24. Sebastian Piotrkowski
  25. Kacper Przyborek
  26. Przemysław Radzyński
  27. Szymon Rudnicki
  28. Jan Soból
  29. Marcel Stefański
  30. Jakub Stańczak
  31. Adrian Stępień
  32. Paulina Stolarek
  33. Adam Stolarek
  34. Adam Waluchowski
  35. Bartosz Wróblewski

Kadra Mazovia – druga drużyna

Trener : Jarosław Karaś

  1. Bartosz Aleksandrowicz
  2. Piotr Brocki
  3. Bartosz Dębski
  4. Maksymilian Dudek
  5. Bartosz Dudek
  6. Wojciech Filipczak
  7. Patryk Gaczkowski
  8. Gabriel Gałecki
  9. Paweł Gołka
  10. Bartosz Kacprzyk
  11. Paweł Kępa
  12. Wojciech Kępa
  13. Konrad Kielan
  14. Oskar Kitliński
  15. Alan Kobierski
  16. Bartosz Krupa
  17. Marcel Lemański
  18. Bartosz Lewandowski
  19. Igor Łuczyński
  20. Aleksander Markowicz
  21. Mateusz Matysiak
  22. Filip Miniak
  23. Wojciech Pakuła
  24. Sebastian Piotrkowski
  25. Kacper Przyborek
  26. Przemysław Radzyński
  27. Szymon Rudnicki
  28. Jan Soból
  29. Marcel Stefański
  30. Jakub Stańczak
  31. Adrian Stępień
  32. Paulina Stolarek
  33. Adam Stolarek
  34. Adam Waluchowski
  35. Bartosz Wróblewski
  36. Dawid Dobrowolski
  37. Adam Gujszczak
  38. Wiktor Michalak
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.