Kadra Mazovia Orlik Młodszy

Kadra Mazovia Orlik Młodszy – pierwsza drużyna

12888759_1704950923119798_8105035574335751703_o

Trener : Łukasz Kaczmarek

  1. Patryk Bernaciak
  2. Michał Było
  3. Piotr Czyż
  4. Marcel Fiutowski
  5. Filip Głuszcz
  6. Maksymilian Gonta
  7. Jan Góraj
  8. Igor Gruchała
  9. Bartosz Janas
  10. Oskar Kaźmierczak
  11. Aleksander Kieszek
  12. Marcin Kołecki
  13. Miłosz Kośla
  14. Kacper Kryczka
  15. Mateusz Kujawski
  16. Milan Lemański
  17. Kacper Lewandowski
  18. Antoni Majsak
  19. Wiktor Pakuła
  20. Igor Piekut
  21. Kamil Skowroński
  22. Gabriel Śmigowski
  23. Wojciech Sobieszek
  24. Szymon Stępniak
  25. Tomasz Szadkowski
  26. Karol Szewczyk
  27. Oskar Wiechowski
  28. Kacper Wójcik
  29. Szymon Zaręba
  30. Franciszek Zarzycki

Kadra Mazovia Orlik Młodszy – druga drużyna

Trener : Łukasz Kaczmarek

  1. Patryk Bernaciak
  2. Michał Było
  3. Piotr Czyż
  4. Marcel Fiutowski
  5. Filip Głuszcz
  6. Maksymilian Gonta
  7. Jan Góraj
  8. Igor Gruchała
  9. Bartosz Janas
  10. Oskar Kaźmierczak
  11. Aleksander Kieszek
  12. Marcin Kołecki
  13. Miłosz Kośla
  14. Kacper Kryczka
  15. Mateusz Kujawski
  16. Milan Lemański
  17. Kacper Lewandowski
  18. Antoni Majsak
  19. Wiktor Pakuła
  20. Igor Piekut
  21. Kamil Skowroński
  22. Gabriel Śmigowski
  23. Wojciech Sobieszek
  24. Szymon Stępniak
  25. Tomasz Szadkowski
  26. Karol Szewczyk
  27. Oskar Wiechowski
  28. Kacper Wójcik
  29. Szymon Zaręba
  30. Franciszek Zarzycki

 

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.