Kadra Mazovia U-9

Kadra Mazovia U-9 (rocznik 2007)

12615352_1699006473675701_5153408518414938581_o

Trener : Jarosław Karaś – licencja

  1. Bartosz Aleksandrowicz
  2. Bartosz Dudek
  3. Paweł Gołka
  4. Paweł Kępa
  5. Oskar Kitliński
  6. Marcel Lemański
  7. Aleksander Markowicz
  8. Filip Miniak
  9. Marcel Stefański
  10. Konrad Szczepaniak
  11. Bartosz Wróblewski
  12. Patryk Bernaciak
  13. Wojciech Filipczak
  14. Adam Gujszczak
  15. Wojciech Kępa
  16. Alan Kobierski
  17. Bartek Lewandowski
  18. Wojciech Pakuła
  19. Adrian Stępień
  20. Patryk Talach
  21. Piotr Brocki
  22. Gabriel Gałecki
  23. Bartosz Kacprzyk
  24. Konrad Kielan
  25. Bartosz Krupa
  26. Igor Łuczyński
  27. Wiktor Michalak
  28. Szymon Rudnicki
  29. Adam Stolarek
  30. Adam Waluchowski
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.