Kadra pierwszej drużyny

BRAMKARZE :

Rafał Sadowski

Rafał Sadowski
21.07.1995 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą


 

Daniel Kępa

Daniel Kępa
24.11.2000 r.
Kluby : wychowanek


OBROŃCY :

Adrian Karczewski
Adrian Karczewski
03.08.1999 r.
Kluby : wychowanek


Jakub Niewiadomski
Jakub Niewiadomski
12.07.2002
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, MLKS Widok Skierniewice


Sebastian Owczarek
Sebastian Owczarek
11.03.2000 r.
Kluby : LKS Orlęta Cielądz, UKS SMS Łódź, RKS Mazovia Rawa Mazowiecka


Cezary Włodarski
Cezary Włodarski
26.07.2001 r.
Kluby : wychowanek


Tomasz Kacprzak
Tomasz Kacprzak
25.09.2000 r.
Kluby : wychowanek


POMOCNICY :

Arkadiusz Kruś
Arkadiusz Kruś
30.06.2001 r.
Kluby : wychowanek


Adrian Czarnecki
Adrian Czarnecki
10.03.2000 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, UKS SMS Łódź, AKS SMS Łódź


Arkadiusz Dziedzic
Adrian Dziedzic
02.03.2000 r.
Kluby : LKS Mszczonowianka Mszczonów, RKS Mazovia Rawa Mazowiecka


Gabriel Stanisławski
Gabriel Stanisławski
03.03.2000 r.
Kluby : wychowanek


Mateusz Gradowski
Mateusz Gradowski
31.10.1999 r.
Kluby : wychowanek


Kamil Stawiński
Kamil Stawiński
04.06.1986 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, LKS Start Pukinin, MGKS Białka Biała Rawska


Tomasz Stasiewicz
Tomasz Stasiewicz
01.10.1985 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, Enossi Neon Parreklissias (Cypr), LKS Orlęta Cielądz, BKS Start Brzeziny, LKS Olimpia Jeżów


Jakub Kurek
Jakub Kurek
28.06.2002 r.
Kluby : wychowanek


Mateusz Bernaciak
Mateusz Bernaciak
28.12.2002 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, MLKS Widok Skierniewice


Karol Mirkowski
Karol Mirkowski
13.12.2001 r.
Kluby : MGKS Białka Biała Rawska, RKS Mazovia Rawa Mazowiecka


Hubert Grochowalski
27.02.1999 r.
Kluby : wychowanek


Robert Klimek
13.11.2002 r.
Kluby : wychowanek


Mateusz Kozłowski
07.04.1999 r.
Kluby : wychowanek


Robert Janusz
17.07.2000 r.
Kluby : LKS Mszczonowianka Mszczonów, RKS Mazovia Rawa Mazowiecka


Dominik Oberbek
24.05.2002 r.
Kluby : MUKS Stal Niewiadów, RKS Mazovia Rawa Mazowiecka


NAPASTNICY :

Kacper Kowara
Kacper Kowara
07.06.2000 r.
Kluby : wychowanek


Jarosław Nosek
Jarosław Nosek
23.08.1999 r.
Kluby : wychowanek


Daniel Szewczyk
Daniel Szewczyk
24.06.2003 r. (15 lat*)
Kluby : wychowanek


Paweł Wyciszkiewicz
Paweł Wyciszkiewicz
02.06.1992 r.
Kluby : RKS Mazovia Rawa Mazowiecka, UKS SMS Łódź, LKS Orlęta Cielądz, GLKS Wołucza


Przemysław Kaczmarski
20.08.2000 r.
Kluby : wychowanek

 

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.