46456318_323363015110561_422735974334726144_o

Koniec licytacji przedmiotów !!!

Dodano: 23-11-2018

Miło nam poinformować, że właśnie zakończyła się licytacja gadżetów z których środki zostaną przekazane na leczenie 1,5 rocznej rawianki Wiktorii Gorberg chorej na nowotwór złośliwy wątroby. Z przyjemnością możemy oświadczyć, że łączna kwota wylicytowanych przedmiotów wyniosła 1597,00 zł. Pieniądze zostaną przekazane rodzicom małej Wiktorii po uprzednim podpisaniu protokołu w siedzibie klubu Mazovia Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa 3. Wszystkim licytującym serdecznie dziękujemy za pomoc !!! Osoby, które wylicytowały przedmioty proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej na stronie facebook Mazovii.

Zwycięzcy licytacji :

  1. Koszulka reprezentacji Polski Kamila Grosickiego – Olga Kobierska – kwota 500,00 zł
  2. Szalik ,,Pasiak” RKS Mazovia Rawa Mazowiecka – Wioletta Wasilewska – kwota 70,00 zł
  3. Koszulka treningowa Piast Gliwice – Karol Jakubczak – kwota 50,00 zł
  4. Szalik ,,Literka R, literka K, literka S jak RKS…” RKS Mazovia Rawa Mazowiecka – Tomasz Ambrozik – kwota 170,00 zł
  5. Koszulka meczowa Lechii Gdańsk z autografami drużyny – Piotr Aduła – kwota  230,00 zł
  6. Zdjęcie z autografem Lukasa Podolskiego – Martyna Lemańska – kwota 120,00 zł
  7. Piłka FC Köln z osobistym autografem Lukasa Podolskiego – Wojciech Sujka – kwota 100,00 zł
  8. Proporczyk RKS Mazovia Rawa Mazowiecka – Tomasz Szymański – kwota 60,00 zł
  9. Kubek z wizerunkiem Waldemara Fornalika – Łukasz Choderski – kwota 15,00 zł
  10. Kubek KKS Lech Poznań – Filip Nowak – kwota 32,00 zł
  11. Pakiet autografów znanych piłkarzy – Wojciech Sujka – kwota 150,00 zł
  12. Koszulka ZGODA FC z autografami youtuberów – Wojciech Sujka – kwota 100,00 zł

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n