>

Kontakt

Klub RKS Mazovia Rawa Mazowiecka z siedzibą w Rawie Mazowieckiej 96-200, ul. Zamkowa 3.
Wpisany do Krajowego Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Łodzi, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000252110.

Regon: 001231233

Numer Identyfikacji Podatkowej PL 8350003581

RKS Mazovia
96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Zamkowa 3
E: rksmazovia@gmail.com

Konta bankowe:

BGŻ BNP Paribas

BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX  |  IBAN: PL 64 1600 1462 1827 9790 3000 0001

BIC/SWIFT:   |  IBAN:

RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.