22228370_2067811443461867_5044873210486595775_n

ŁKS Łódź pada przed Mazovią !!!

Dodano: 12-10-2017

Świetnie spisują się młodzi piłkarz z rocznika 2007 w Łódzkiej Lidze Okręgowej. Tym razem podopieczni Jarosława Karasia gościli zespół ŁKS II Łódź. Po raz kolejny pokazaliśmy, że w tej lidze jesteśmy jednym z faworytów i pewnie pokonaliśmy gości z Łodzi aż 9:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Wojciech Kępa x2, Paweł Kępa x2, Marcel Stefański x2, Oskar Kitliński, Bartosz Krupa i trafienie samobójcze.

Drużyna kolejny raz pokazała swoje możliwości i bezdyskusyjnie pokonała swoich rywali. Nie zawsze się zdarza żeby drużyna z” małego miasta” rywalizowała z powodzeniem z aglomeracją łódzką. Mecz do pewnego momentu bardzo wyrównany jednak swoim uporem przełamaliśmy przeciwnika i już do końca to My tworzyliśmy swoje sytuacje bramkowe – tak spotkanie ocenił trener Jarosław Karaś.

Skład Mazovii: Dudek,Lemański,Kitliński,Miniak,W.Kępa,P.Kępa,Aleksandrowicz,Stefański,Gaczkowski,Krupa.

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka39281300
2Muskador Wola Pękoszewska39223300
3Sokół Regnów37116210
4Victoria Chrząszczew2476110
5Korona Stary Dwór34914111
6Sobpol Konopnica2068002
7Bio-Sad Sadkowice31421012
8LKS Grabice20315002
9Start Pukinin30118003
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n