48417777_2297035007244717_1739422103741923328_o

Mazovia wicemistrzem turnieju !!!

Dodano: 18-12-2018

Świetny turniej mają za sobą piłkarze Mazovii Rocznika 2008. Piłkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka brali udział w zawodach o Puchar Wójta Gminy Słupno. W stawce 10 drużyn rawska Mazovia zajęła drugie miejsce. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i to w finale. Zespoły były podzielone na dwie grupy . My trafiliśmy na : Królewscy Płock, Delta Słupno, Unia Boryszew i Lwówianka Lwówek. Tam wyszliśmy z pierwszego miejsca. W półfinale ograliśmy jeszcze AP Młody Lubień Kujawski, a w finale niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny Mławianki Mława.

Pomimo małego niedosytu, ukłony i oklaski dla chłopców za postawę w całym turnieju! Brawo! – krótko po zawodach trener Łukasz Kaczmarek.

Wyniki Mazovii 

Faza grupowa :

Mazovia Rawa Mazowiecka – Królewscy Płock 2:1 (Kacper Kryczka x2)
Mazovia Rawa Mazowiecka – Delta Słupno 2:1 (Kacper Kryczka, Patryk Bernaciak)
Mazovia Rawa Mazowiecka – Unia Boryszew 1:0 (Kacper Kryczka)
Mazovia Rawa Mazowiecka – Lwówianka Lwówek 3:1 (Marcel Stefaniak x3)


 

Półfinal :

Mazovia Rawa Mazowiecka – AP Młody Lubień Kujawski 1:0 (Marcel Stefaniak)


 

Finał :

Mazovia Rawa Mazowiecka – Mławianka Mława 0:2


Skład Mazovii : Oskar Wiechowski (B), Patryk Bernaciak, Kacper Wójcik, Kacper Kryczka, Marcel Stefaniak, Miłosz Kośla, Gabriel Śmigowski, Piotr Czyż, Igor Piekut.

 

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n