48407679_1207859159364494_3561830474655465472_n

Plebiscyt sportowca i trenera roku 2018 !!!

Dodano: 23-12-2018

Po raz czternasty Głos Rawy Mazowieckiej i Okolic tradycyjnie prowadzi plebiscyt na sportowca i trenera roku powiatu rawskiego. Tym razem nominowani wśród naszego klubu nominowani są Mateusz Gradowski, Paweł Wyciszkiewicz oraz trener Waldemar Stasiewicz. Wśród nominacji znalazł się również wychowanek naszego klubu Rafał Bednarek (obecnie GLKS Wołucza). Mateusz Gradowski obecnie 19-letni zawodnik B-klasowej Mazovii Rawa Mazowiecka. Motor napędowy drużyny, świetnie wyszkolony technicznie i król środka pola. Zdobywca 8 bramek w ubiegłej rundzie. Jeśli chcecie zagłosować na Mateusza prosimy o wysyłanie SMS o treści GS.SPORT.8 na numer 7148. Drugi z nominowanych to Paweł Wyciszkiewicz. Doświadczony napastnik, lis pola karnego i zdobywca 23 bramek w ostatniej rundzie (obecnie lider klasyfikacji strzelców). W swojej karierze grał w takich klubach jak : UKS SMS Łódź, Orlęta Cielądz czy GLKS Wołucza. Jeśli chcecie oddać swój głos na Pawła wysyłajcie SMS o treści GS.SPORT.8 na numer 7148. Trzeci z nominowanych zawodników to bardzo dobrze znany rawskim kibicom Rafał Bednarek. Niegdyś czołowy piłkarz rawskiej Mazovii. W pierwszej drużynie zadebiutował w wieku 16 lat. Wspaniale wyszkolony technicznie zawodnik, wzorowo podchodzący do swoich obowiązków. 4 lata temu zdobył w tym samym plebiscycie tytuł ,,Sportowca Roku 2014”. Obecnie Rafał jest zawodnikiem zespołu grającego w Skierniewickiej Lidze Okręgowej GLKS Wołuczy. Jeśli chcecie oddać głos na Rafała wysyłajcie SMS o treści GS.SPORT.1 na numer 7148. Wśród trenerów mamy nominację dla żywej legendy klubu, czyli Pana Waldemara Stasiewicza. Niegdyś wspaniałego bramkarza, dziś trenera. Wychowawcy wielu piłkarzy w naszym klubie. Obecnie trener również z sukcesami prowadzi drużynę GLKS Wołucza. Dla Pana Waldemara Stasiewicza piłka nożna jest wielką pasją i na co dzień chcę się dzielić nią ze swoimi podopiecznymi jak najlepiej. Jeśli chcecie głosować na trenera Stasiewicza wysyłajcie SMS o treści GS.SPORT.21 na numer 7148. Wszystkich gorącą zachęcamy do głosowania !!!

fot. Głos Rawy Mazowieckiej i Okolic

49184577_1207859922697751_8325894055774912512_n

48394424_1207859816031095_7927071982602944512_n

48406741_1207859649364445_662205341961814016_n

48389151_1207859169364493_1832015413890777088_n

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n