1

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS MAZOVIA

Dodano: 27-01-2019

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS Mazovia w pozyskaniu środków na sprzęt sportowy, wyjazdy na mecze oraz na korzystanie z obiektów sportowych.

Konto RKS Mazovia:
KRS: 
0000457030 Cel szczegółowy: RKS Mazovia (635)
Przekaż 1% na RKS MAZOVIA

Konto drużyny rocznik 2008
KRS: 
0000457030 Cel szczegółowy: RKS MAZOVIA 2008 (532)
Przekaż 1% na drużynę RKS MAZOVIA 2008


W imieniu 150 dzieci trenujących w RKS Mazovia, ich rodziców oraz Zarządu Klubu zwracamy się z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków z 1% z podatku.
Pieniądze pozyskane w ten sposób Fundacja „Sportowcy Dzieciom” przeznaczy na zapłacenie faktur wskazanych przez klub RKS Mazovia na zakup sprzętu sportowego, transport na mecze i turnieje a także wynajem hal sportowych.

Nowy Zarząd klubu, działający od stycznia 2019 roku chce położyć szczególny nacisk na odbudowanie wizerunku klubu, poprawienie sytuacji finansowo-organizacyjnej oraz szczególnie rozwinąć poziom szkolenia wszystkich dzieci trenujących w klubie w 9 grupach wiekowych.
Dzięki Państwa pomocy nasi zawodnicy dostaną możliwości i szansę jakich jeszcze nie mieli.

Bardzo Dziękujemy

Z poważaniem
ZARZĄD RKS MAZOVIA

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n