57485177_2307288439334134_890147592892055552_o

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu

Dodano: 23-04-2019

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu

W wielką sobotę podejmowaliśmy drużynę Startu Pukinin.
Tego dnia nasi zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się w nowych strojach firmy Joma – na koszulkach umieszczone są reklamy firmy Mirtex (przód) oraz Zakładu Energetyki Cieplnej (tył). Dodatkowo zebranym kibicom w oko mogła się rzucić nowa plansza umieszczona na dachu trybuny.

W porównaniu do meczu z LKS Grabice spotkanie ze Startem mogło się podobać. Z obu stron było dużo grania piłką, na 2-3 kontakty a także duża ilość wrzutek w pole karne. Przez cały mecz to Mazovia miała przewagę ale także rywale mieli swoje sytuacje.
Dość szybko wynik spotkania otworzył Mateusz Bernaciak strzelając bramkę w 10 minucie. Dwie minuty później Kamil Stawiński podwyższył na 2:0 dzięki czemu mecz był już pod kontrolą naszych zawodników.
Kolejna bramka padła dopiero w 39 minucie a strzelcem był Paweł Wyciszkiewicz. Do przerwy wynik już się nie zmienił.
Po przerwie to goście mieli szansę na bramkę kontaktową. Całe szczęście dla naszych zawodników nie wykorzystali niefrasobliwości naszych zawodników. Po tej sytuacji znów kontrolę przejęła Mazovia.
W 63 minucie Paweł Wyciszkiewicz podwyższył wynik meczu na 4:0 zdobywając bramkę z karnego.
Mimo kolejnych sytuacji na kolejną bramkę czekaliśmy do 89 minuty. Hattricka ustrzelił Paweł Wyciszkiewicz.

Warto podkreślić, że mimo wyniku 5:0 nasi rywale pokazali nie tylko serce do gry ale i kilka ciekawych akcji. Mecz jak najbardziej mógł się podobać bo mimo, że obie drużyny grały twardo i ambitnie to wszystko odbywało się bez złośliwości, kłótni i krzyków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu:
https://www.facebook.com/pg/rksmazovia/photos/?tab=album&album_id=2307301922666119

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0

1:0 10 min. Mateusz Bernaciak
2:0 12 min. Kamil Stawiński
3:0 39 min. Paweł Wyciszkiewicz
4:0 63 min. Paweł Wyciszkiewicz (karny)
5:0 89 min. Paweł Wyciszkiewicz

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n