11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Spotkanie Zarządu klubu z rodzicami.

Dodano: 15-01-2019

Nowo wybrany Zarząd Klubu RKS Mazovia zaprasza rodziców dzieci trenujących w klubie na spotkanie organizacyjne.
Spotkanie odbędzie się 18.01.2019 roku (piątek) w sali konferencyjnej w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C o godzinie 19:00.

Zarząd Klubu prosi wszystkich rodziców o przybycie. Wśród poruszanych spraw będzie m.in. aktualna sytuacja w Klubie, plan na funkcjonowanie Klubu w najbliższym czasie a także inne ważna sprawy organizacyjne.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n