Mazovia wicemistrzem turnieju !!!

Mazovia wicemistrzem turnieju !!!

Świetny turniej mają za sobą piłkarze Mazovii Rocznika 2008. Piłkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka brali udział w zawodach o Puchar Wójta Gminy Słupno. W stawce 10 drużyn rawska Mazovia zajęła drugie miejsce. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i to w finale. Zespoły były podzielone na dwie grupy . My trafiliśmy na : Królewscy Płock, Delta Słupno, Unia Boryszew i Lwówianka […]

10.miejsce Mazovii !!!

10.miejsce Mazovii !!!

Drużyna rocznika 2007 Mazovii Rawa Mazowiecka brała udział w turnieju piłkarskim Mikołajki Cup 2018. W zawodach brało udział aż 16 drużyn. Podzielonych na dwie grupy. Pierwsze dwa miejsce przechodziły dalej i grały w tzw „Lidze Mistrzów”. Pozostałe 3-4 miejsce grały w ,,Lidze Europy”. Niestety pierwsze dwa spotkanie przegrane przez piłkarzy z Rawy spowodowały, że podopieczni Jarosława Karasia walczyli o Puchar Ligi […]

Zostań członkiem Stowarzyszenia Mazovia !!!

Zostań członkiem Stowarzyszenia Mazovia !!!

Z uwagi na upływającą kadencję zarządu w tym ostatnie posiedzenie, które zostało zaplanowane na 15 grudnia 2018 roku zarząd Klubu zaprasza do współpracy i składania deklaracji członkowskich klubu RKS Mazovia.Deklaracje członkowskie należy poprawnie wypełnić i złożyć w siedzibie Klubu do 14 grudnia br. do godziny 17:00 wraz z potwierdzeniem opłaty członkowskiej w wysokości 60,00 zł (tytułem wpłaty: składka członkowska 2018 […]

Koniec licytacji przedmiotów !!!

Koniec licytacji przedmiotów !!!

Miło nam poinformować, że właśnie zakończyła się licytacja gadżetów z których środki zostaną przekazane na leczenie 1,5 rocznej rawianki Wiktorii Gorberg chorej na nowotwór złośliwy wątroby. Z przyjemnością możemy oświadczyć, że łączna kwota wylicytowanych przedmiotów wyniosła 1597,00 zł. Pieniądze zostaną przekazane rodzicom małej Wiktorii po uprzednim podpisaniu protokołu w siedzibie klubu Mazovia Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa 3. Wszystkim licytującym serdecznie […]

>
48417777_2297035007244717_1739422103741923328_o

Mazovia wicemistrzem turnieju !!!

Świetny turniej mają za sobą piłkarze Mazovii Rocznika 2008. Piłkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Kaczmarka…

47578042_2356780427898299_8947267822258487296_o

10.miejsce Mazovii !!!

Drużyna rocznika 2007 Mazovii Rawa Mazowiecka brała udział w turnieju piłkarskim Mikołajki Cup 2018. W…

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Zostań członkiem Stowarzyszenia Mazovia !!!

Z uwagi na upływającą kadencję zarządu w tym ostatnie posiedzenie, które zostało zaplanowane na 15…

46456318_323363015110561_422735974334726144_o

Koniec licytacji przedmiotów !!!

Miło nam poinformować, że właśnie zakończyła się licytacja gadżetów z których środki zostaną przekazane na…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - LKS Grabice
31.03 GODZ. 00:00
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Victoria Chrząszczew
14 : 0
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.