Zwyczajne Walne zebranie Zarządu Klubu

Informujemy, iż w związku z koniecznością złożenia sprawozdania finansowego za 2018 zostaje zwołane zwyczajne Walne Zgromadzenie  Członków Stowarzyszenia Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 29 maja 2019 r. godz. 19:00, drugi termin godz. 19:30. PORZĄDEK OBRAD ZWYCZAJNEGO WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW RAWSKIEGO KLUBU […]

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu W wielką sobotę podejmowaliśmy drużynę Startu Pukinin. Tego dnia nasi zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się w nowych strojach firmy Joma – na koszulkach umieszczone są reklamy firmy Mirtex (przód) oraz Zakładu Energetyki Cieplnej (tył). Dodatkowo zebranym kibicom w oko mogła się rzucić nowa plansza umieszczona na dachu trybuny. W porównaniu […]

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2018/2019

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2018/2019

Znamy terminarz drużyny seniorów na rundę rewanżową sezonu 2018/2019. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników. TERMINARZ SEZONU 2018/2019 RUNDA WIOSENNA KOLEJKA 10 RKS MAZOVIA – LKS Grabice 2019-04-07 15:00 Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3) KOLEJKA 11 BIO-SAD SADKOWICE – RKS MAZOVIA 2019-04-14 11:00 Boisko Sportowe Paprotnia (Paprotnia ) KOLEJKA 12 RKS MAZOVIA – START Pukinin 2019-04-20 […]

Wygrany sparing z Juvenią Wysokienice.

Wygrany sparing z Juvenią Wysokienice.

W pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym seniorzy RKS Mazovia wygrała z Juvenią Wysokienice 6 – 4. Niedzielny (24.02) mecz z drużyną z środka tabeli ligi okręgowej rozegrano na stadionie OSiR w Skierniewicach. Kilka słów od trenera po meczu: – Według mnie drużyna zagrała bardzo dobrze z wymagającym rywalem, który zajmuje 7 miejsce w lidze okręgowej. – najbardziej cieszy, że […]

>

Zwyczajne Walne zebranie Zarządu Klubu

Informujemy, iż w związku z koniecznością złożenia sprawozdania finansowego za 2018 zostaje zwołane zwyczajne Walne…

57485177_2307288439334134_890147592892055552_o

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu

RKS Mazovia – Start Pukinin 5:0 relacja z meczu W wielką sobotę podejmowaliśmy drużynę Startu…

Mazovia-Rawa-Mazowiecka-RTS-Widzew-Łódź-10-1024x768

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2018/2019

Znamy terminarz drużyny seniorów na rundę rewanżową sezonu 2018/2019. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania naszych…

5badfa852a5b8_o,size,640x400,q,71,h,5ba22d

Wygrany sparing z Juvenią Wysokienice.

W pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym seniorzy RKS Mazovia wygrała z Juvenią Wysokienice 6…

Następny mecz
Bio-Sad Sadkowice - Mazovia Rawa Mazowiecka
14.04 GODZ. 11:00
Miejsce spotkania: Paprotnia
Poprzedni mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - LKS Grabice
5 : 0
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.