Pewna wygrana ze Strykowem !!!

Pewna wygrana ze Strykowem !!!

Ponownie zwycięstwo notuje zespoł rocznika 2006 Mazovii Rawa Mazowiecka. Tym razem podopieczni Dariusza Mozgi rozbijają na własnym boisku zespół Zjednoczonych Stryków 4:0. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Borys Stasiewicz, a po jednej dołożyli Jędrzej Stępniak i Kamil Dyśko. Skład Mazovii : Franciszek Winkel, Kamil Bors, Kamil Dyśko, Bartosz Gutowski, Damian Nagórka, Kacper Redlicki-Dobrowolski, Karol Stachecki, Bartłomiej Stańczyk, Borys Stasiewicz. […]

Pierwsza wygrana Trampkarza !!!

Pierwsza wygrana Trampkarza !!!

W ramach 9.kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Mazovia Rawa Mazowiecka rywalizowała na własnym stadionie z drużyną Kasztelana Żarnów. Trzeba przyznać po wynikach naszej drużynie nie ,,idzie” gra na tym szczeblu rozgrywek. Do tej pory podopieczni Marcina Stolarka zdołali w ośmiu kolejkach ugrać tylko punkt. Zaskoczeniem prawdziwym było tak przekonujące zwycięstwo w tym meczu. Mazovia po dobrej grze rozbiła Kasztelana Żarnów aż […]

Przegrana z Pelikanem !!!

Przegrana z Pelikanem !!!

Mazovia Rawa Mazowiecka Junior Młodszy zagrała kilka dni temu chyba najważniejsze spotkanie w obecnym sezonie. Przeciwnikiem był Pelikan Łowicz. Niestety wyższość Pelikana była dosyć wyraźna. Choć to my wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Jakuba Kurka. Niestety w kolejnych pięciu minutach Pelikan zdobywa dwie bramki. Zmotywowana na drugą połowę drużyna prowadzona przez Damiana Kuligowskiego niestety traci bramkę w w 47 i […]

Z Róża na remis !!!

Z Róża na remis !!!

Remisem 3:3 zakończył się mecz w ramach 8.kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego pomiędzy zespołami gospodarzy Róży Kutno oraz Mazovii Rawa Mazowiecka. Jedynym usprawiedliwieniem remisu pozostaje jakość murawy w Kutnie, która tego dnia nie była delikatnie mówiąc w najlepszym stanie. Pierwsza z bramek padła dopiero w 30.minucie meczu. Adrian Czarnecki zagrywa długą piłkę do Arkadiusza Krusia. Skrzydłowy Mazovii wykorzystuje złe ustawienie […]

>
22426289_1426165044118319_3666846132368953256_o

Pewna wygrana ze Strykowem !!!

Ponownie zwycięstwo notuje zespoł rocznika 2006 Mazovii Rawa Mazowiecka. Tym razem podopieczni Dariusza Mozgi rozbijają…

16508942_1883486495197540_2120216549929919371_n

Pierwsza wygrana Trampkarza !!!

W ramach 9.kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Mazovia Rawa Mazowiecka rywalizowała na własnym stadionie z drużyną…

21463087_358691331234061_6223233530797538415_n

Przegrana z Pelikanem !!!

Mazovia Rawa Mazowiecka Junior Młodszy zagrała kilka dni temu chyba najważniejsze spotkanie w obecnym sezonie.…

22490125_281228092370435_4874857670594544969_n

Z Róża na remis !!!

Remisem 3:3 zakończył się mecz w ramach 8.kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego pomiędzy zespołami gospodarzy…

Następny mecz
Róża Kutno - Mazovia Rawa Mazowiecka
14.10 GODZ. 11:00
Miejsce spotkania: Kutno
Poprzedni mecz
Pelikan Łowicz - Mazovia Rawa Mazowiecka
4 : 1
Miejsce spotkania: Łowicz
Liga Wojewódzka Juniora Starszego
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko615254501
2Sokół Aleksandrów Łódzki7151110502
3Pelikan Łowicz512133401
4Mazovia Rawa Mazowiecka612128402
5KS Kutno571310212
6Skalnik Sulejów771621214
7Prosna Wieruszów641019114
8Róża Kutno64519114
9Kolejarz Łódź621021024
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.