Mazovia zdobywa Puchar !!!

Mazovia zdobywa Puchar !!!

16 czerwca w Białej Rawskiej odbył się turniej piłkarski Białka CUP 2018 dla rocznika 2007. W zawodach brał udział również nasz zespół prowadzony przez trenera Jarosława Karasia. Ogółem do rywalizacji stanęło 10 drużyn : MGKS Białka Biała Rawska, Gwardia Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Mogielanka Mogielnica, Orion Cegłów, Mazovia Rawa Mazowiecka, IKS Inowłódz, Relax Czerniewice, KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, AP Champions […]

Juniorzy awansują dalej !!!

Juniorzy awansują dalej !!!

W dniu wczorajszym odbył się mecz I rundy Pucharu Starosty 2018. Juniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka wylosowali zespół LKS Grabice 9.zespół Skierniewickiej Klasy B gr. II. Można mimo znaczącej przewagi wiekowej oraz fizycznej zespołu z Grabic za faworyta spotkania uznać jednak rawską Mazovię. Od początku nasi młodzi piłkarze atakowali bramkę przeciwnika. Kultura gry była w tym dniu po naszej stronie. Ostatecznie […]

Zaciekła walka z Unią Skierniewice !!!

Zaciekła walka z Unią Skierniewice !!!

W meczu zaległym Skierniewickiej Ligi Okręgowej Orlika Młodszego podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka mierzyli się na wyjeździe z zespołem Unii Skierniewice. Po pasjonującym meczu z wieloma zwrotami akcji. Udaje nam się wyrwać trzy punkty rywalom ze Skierniewic i wygrywamy 7:8. Bramki dla naszego zespołu zdobywali : Gabriel Śmigowski x2, Kacper Kryczka x2, Patryk Bernaciak, Kacper Wójcik oraz Piotrowie Czyż i Tylak. […]

Zwycięstwo na drugim froncie !!!

Zwycięstwo na drugim froncie !!!

Również wysokie zwycięstwo można zapisać drużynie grającej w okręgu skierniewickim rocznika 2007. Podopieczni Jarosława Karasia mierzy się w wyjazdowym starciu z Unią Skierniewice. Warto nadmienić, że był to pierwszy mecz z zespołem Skierniewic na tym szczeblu rozgrywek. Nasi piłkarze pewnie pokonują Unię 3:10. Bramki zdobyli : Krupa Bartosz x4, Mateusz Matysiak,Wojciech Filipczak, bramka samobójcza oraz hat-tricka zdobyła jedyna kobieta występująca w […]

>
35528680_2226073810968962_1119820294735790080_o

Mazovia zdobywa Puchar !!!

16 czerwca w Białej Rawskiej odbył się turniej piłkarski Białka CUP 2018 dla rocznika 2007.…

20229850_250514458775132_8086059371624353121_o

Juniorzy awansują dalej !!!

W dniu wczorajszym odbył się mecz I rundy Pucharu Starosty 2018. Juniorzy Mazovii Rawa Mazowiecka…

15259622_1832257223722500_8317588042373665180_o

Zaciekła walka z Unią Skierniewice !!!

W meczu zaległym Skierniewickiej Ligi Okręgowej Orlika Młodszego podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka mierzyli się na…

34963531_2220790698163940_8799346554424000512_o

Zwycięstwo na drugim froncie !!!

Również wysokie zwycięstwo można zapisać drużynie grającej w okręgu skierniewickim rocznika 2007. Podopieczni Jarosława Karasia…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Kolejarz Łódź
GODZ.
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Prosna Wieruszów - Mazovia Rawa Mazowiecka
0 : 3
Miejsce spotkania: Wieruszów - WALKOWER
Liga Wojewódzka Juniora Starszego
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.