31.urodziny Marcina Stolarka

31.urodziny Marcina Stolarka

W dniu dzisiejszym swoje 31.urodziny obchodzi Marcin Stolarek trener drużyny trampkarza Mazovii Rawa Mazowiecka występującej w Lidze Wojewódzkiej. Z tego miejsca w imieniu Zarządu Klubu, kibiców i piłkarzy życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów zawodowych i prywatnych. Ze sportowym pozdrowieniem – Mazovia Rawa Mazowiecka !!!

Weekend z Mazovią !!!

Weekend z Mazovią !!!

Poniżej przestawiamy zapowiedź weekendowych spotkań grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka.   Wojewódzka Liga Trampkarza – C2 (14.kolejka) – rocznik 04 i młodsi Mazovia Rawa Mazowiecka – Pelikan Łowicz, 19-11-2017 r., godz. 13:00 Łódzka Liga Okręgowa Orlika gr. 3 – E1 (11.kolejka) – rocznik 2007 i młodsi Mazovia Rawa Mazowiecka – Sport Perfect Łódź, 18-11-2017 r., godz. 10:00    

Mazovia z końcem rundy na ,,piątkę” !!!

Mazovia z końcem rundy na ,,piątkę” !!!

W ubiegły weekend Juniorzy Młodsi Mazovii grali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej w Lidze Okręgowej. Podopieczni Damian Kuligowskiego grali mecz z Macovią Maków, która przed tym spotkaniem miała tyle samo punktów co nasza drużyna i można było się spodziewać całkiem dobrego spotkania. Ostatecznie na szczęście góra byli nasi piłkarze, którzy pokonują Macovię 5:1. Bramki zdobyli : Daniel Szewczyk x2, […]

Weekend z Mazovią !!!

Weekend z Mazovią !!!

Poniżej przestawiamy zapowiedź weekendowych spotkań grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka.   Wojewódzka Liga Juniora Starszego –  rocznik 99/2000 i młodsi KONIEC RUNDY JESIENNEJ Wojewódzka Liga Trampkarza – C2 (13.kolejka) – rocznik 04 i młodsi UKS AP Piotrków Trybunalski – Mazovia Rawa Mazowiecka, 11-11-2017 r., godz. 13:00 Liga Okręgowa Młodzika – D1 – rocznik 05 i młodsi KONIEC RUNDY JESIENNEJ Łódzka […]

>
1002690_807355619307395_3217403983717680616_n

31.urodziny Marcina Stolarka

W dniu dzisiejszym swoje 31.urodziny obchodzi Marcin Stolarek trener drużyny trampkarza Mazovii Rawa Mazowiecka występującej…

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Weekend z Mazovią !!!

Poniżej przestawiamy zapowiedź weekendowych spotkań grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka.   Wojewódzka Liga Trampkarza –…

23517659_1677265435651686_6371112756974445020_n

Mazovia z końcem rundy na ,,piątkę” !!!

W ubiegły weekend Juniorzy Młodsi Mazovii grali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej w Lidze…

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Weekend z Mazovią !!!

Poniżej przestawiamy zapowiedź weekendowych spotkań grup młodzieżowych Mazovii Rawa Mazowiecka.   Wojewódzka Liga Juniora Starszego…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Kolejarz Łódź
GODZ.
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Prosna Wieruszów - Mazovia Rawa Mazowiecka
0 : 3
Miejsce spotkania: Wieruszów - WALKOWER
Liga Wojewódzka Juniora Starszego
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.