Witamy w szeregach Mazovii!

Witamy w szeregach Mazovii!

Miło nam poinformować, że powiększyła się rodzina RKS Mazovia. Do naszego grona w ostatnich dniach stycznia dołączył Filip – syn naszego zawodnika Pawła Wyciszkiewicza. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy a na Filipa czekają już nasi trenerzy grup młodzieżowych.

Pierwszy sponsor! Możesz być kolejnym – rusza akcja „Przybij piątkę”

Pierwszy sponsor! Możesz być kolejnym – rusza akcja „Przybij piątkę”

Chwalimy się  Pozyskaliśmy pierwszego sponsora  – spora suma na koncie… Zapraszamy do oddziału eurobanku w Rawie Mazowieckiej – aleja Konstytucji 3 Maja 22. Darmowe konto? Kredyt? Lokata? =>> eurobank  Wy też możecie zostać sponsorami i pomóc Mazovii! Ruszamy z akcją „Przybij piątkę” proste zasady: – ustaw zlecenie stałe na dowolną kwotę nr konta RKS Mazovia 64 1600 1462 1827 9790 3000 […]

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS MAZOVIA

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS MAZOVIA

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS Mazovia w pozyskaniu środków na sprzęt sportowy, wyjazdy na mecze oraz na korzystanie z obiektów sportowych. Konto RKS Mazovia: KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS Mazovia (635) Przekaż 1% na RKS MAZOVIA Konto drużyny rocznik 2008 KRS: 0000457030 Cel szczegółowy: RKS MAZOVIA 2008 (532) Przekaż 1% na drużynę RKS MAZOVIA 2008 W imieniu 150 dzieci trenujących w RKS Mazovia, ich […]

Informacja o nowej strukturze klubu RKS Mazovia.

Informacja o nowej strukturze klubu RKS Mazovia.

W dniu 12.01.2019 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu z którego wybrany został skład nowego zarządu. Podczas pierwszego posiedzenia zarząd wyłonił spośród siebie prezesa, którym został Bartosz Chinowski, vice-prezesów Artura Dudka i Marcina Pakułę, kierownika klubu Piotra Wróblewskiego, oraz sekretarza Jerzego Stępniaka. Jako nowo uformowany zarząd RKS Mazovia zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie klubu w trudnym dla […]

>
wycisz

Witamy w szeregach Mazovii!

Miło nam poinformować, że powiększyła się rodzina RKS Mazovia. Do naszego grona w ostatnich dniach…

piątka

Pierwszy sponsor! Możesz być kolejnym – rusza akcja „Przybij piątkę”

Chwalimy się  Pozyskaliśmy pierwszego sponsora  – spora suma na koncie… Zapraszamy do oddziału eurobanku w Rawie…

1

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS MAZOVIA

Przekaż 1% z podatku i pomóż RKS Mazovia w pozyskaniu środków na sprzęt sportowy, wyjazdy…

190892_pilka_siatka_piorko

Informacja o nowej strukturze klubu RKS Mazovia.

W dniu 12.01.2019 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu z którego wybrany został skład nowego…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - LKS Grabice
31.03 GODZ. 00:00
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Victoria Chrząszczew
14 : 0
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.