Dwie wysokie wygrane rocznika 2007 !!!

Dwie wysokie wygrane rocznika 2007 !!!

Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Jarosława Karasia imponują ostatnio formą. Mazovia odniosła dwa kolejne ważne zwycięstwa w Lidze Okręgowej. Najpierw w meczu na własnym stadionie pokonujemy Macovię Maków aż 10:0. Bramki zdobyli : Kobierski Alan x3, Stefański Marcel x2, Kępa Paweł x2,Wróblewski Bartosz ,Krupa Bartosz,Kępa Wojciech. Kilka dni później graliśmy już wyjazdowe spotkanie z LUKS Sadkowice. Tam wygrywamy pewnie 0:6. Do […]

Podsumowanie 3.kolejki Skierniewickiej Klasy B !!!

Podsumowanie 3.kolejki Skierniewickiej Klasy B !!!

Poniżej przedstawiamy podsumowanie spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B”. 3.kolejka (pauzuje LKS Grabice) Korona Stary Dwór – Muskador Wola Pękoszewska 2:8 (Bogusław Król, Krzysztof Skura – Dawid Zagawa x4, Marcin Kaczmarek x2, Bogusław Woźniak, Daniel Kowalczyk) Skład Korony : Sylwester Popczyk, Kamil Ciężkowski, Damian Badur, Tomasz Bystrosz, Jacek Gos, Mateusz Kacprzyk, Bogusław Król, Dariusz Łopatka, Mateusz Pejski, Krzysztof Skura, Kamil Stolarczyk. […]

Kolejna pewna wygrana Mazovii !!!

Kolejna pewna wygrana Mazovii !!!

Dziś o godzinie 11:00 Mazovia Rawa Mazowiecka w Wołuczy mierzyła się z zespołem Startu Pukinin w ramach 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B”. Faworyt tego spotkania czyli rawska Mazovia chciała ponownie zejść z boiska zwycięska, zaś gospodarze walczyli o pierwszy ligowy punkt. Przed meczem odbyła się minuta ciszy ku pamięci 18-letniego piłkarza Białki Biała Rawska Michała Jastrzębskiego, który zginął tragicznie kilka dni temu. […]

Zapowiedź spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” !!!

Zapowiedź spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” !!!

Pierwsze mecze na najniższym szczeblu rozgrywkowym już za nami. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia jak na razie na czele tabeli Skierniewickiej Klasy ”B”. Tuż za nią Muskador Wola Pękoszewska, która również ma komplet punktów tylko gorszy bilans bramkowy. 3.kolejkę rozpoczną trzy spotkania o tej samej porze, czyli o godzinie 11:00. Mecz w Paprotni, gdzie na co dzień rozgrywa swoje spotkania zespół Bio-Sad […]

>
41930222_2308546959388313_8113284090767081472_o

Dwie wysokie wygrane rocznika 2007 !!!

Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Jarosława Karasia imponują ostatnio formą. Mazovia odniosła dwa kolejne ważne…

55cde47a13db8_o,size,969x565,q,71,h,7e151d

Podsumowanie 3.kolejki Skierniewickiej Klasy B !!!

Poniżej przedstawiamy podsumowanie spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B”. 3.kolejka (pauzuje LKS Grabice) Korona Stary Dwór…

20180916_110543

Kolejna pewna wygrana Mazovii !!!

Dziś o godzinie 11:00 Mazovia Rawa Mazowiecka w Wołuczy mierzyła się z zespołem Startu Pukinin…

4580

Zapowiedź spotkań 3.kolejki Skierniewickiej Klasy ”B” !!!

Pierwsze mecze na najniższym szczeblu rozgrywkowym już za nami. Zgodnie z przewidywaniami Mazovia jak na…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Korona Stary Dwór
23.09 GODZ. 17:00
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Start Pukinin - Mazovia Rawa Mazowiecka
1 : 7
Miejsce spotkania: Wołucza
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka39281300
2Muskador Wola Pękoszewska39223300
3Sokół Regnów37116210
4Victoria Chrząszczew2476110
5Korona Stary Dwór34914111
6Sobpol Konopnica2068002
7Bio-Sad Sadkowice31421012
8LKS Grabice20315002
9Start Pukinin30118003
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.