Informacja po spotkaniu Zarządu Klubu z rodzicami

Informacja po spotkaniu Zarządu Klubu z rodzicami

W dniu 18.01.2019r w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie nowych władz RKS Mazovia z rodzicami dzieci trenujących w klubie. Na początku spotkania nowy Zarząd Klubu oraz Komisja Rewizyjna zostali przedstawieni licznie zebranym rodzicom. Następnie przy pomocy wyświetlonej prezentacji członkowie Zarządu przedstawili obecnym sytuację klubu jaką zastali po Walnym Zebraniu. Rodzicom przedstawiono sumę zadłużenia wobec innych podmiotów na kwotę […]

Spotkanie Zarządu klubu z rodzicami.

Spotkanie Zarządu klubu z rodzicami.

Nowo wybrany Zarząd Klubu RKS Mazovia zaprasza rodziców dzieci trenujących w klubie na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się 18.01.2019 roku (piątek) w sali konferencyjnej w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C o godzinie 19:00. Zarząd Klubu prosi wszystkich rodziców o przybycie. Wśród poruszanych spraw będzie m.in. aktualna sytuacja w Klubie, plan na funkcjonowanie Klubu w najbliższym czasie a […]

Komunikat po Walnym zebraniu członków klubu.

Komunikat po Walnym zebraniu członków klubu.

W dniu 12.01 odbyło się walne zebranie członków klubu. Z funkcji Prezesa RKS Mazovia rezygnację złożył Marcin Mańkowski. Rezygnację złożył także vice prezes Tomasz Stasiewicz a także członkowie Zarządu Klubu Wojciech Sujka oraz Jarosław Karaś. Członkowie klubu odwołali także Sekretarza klubu Marcina Koselę oraz członka Zarządu Damiana Rudzkiego. Decyzją członków klubu odwołano Komisje Rewizyjną – Krystiana Wieczorka, Kamila Stawińskiego oraz Piotra […]

Zwyczajne Walne zebranie Zarządu Klubu !!!

Zwyczajne Walne zebranie Zarządu Klubu !!!

Informujemy, iż w związku z upływającą kadencją Zarządu Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka zostanie zwołane zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6C. Pierwszy termin zgromadzenia zaplanowano na 12 stycznia 2019 r. godz. 10:00, drugi termin godz. 10:30. Porządek-obrad-Mazovia

>
maxresdefault

Informacja po spotkaniu Zarządu Klubu z rodzicami

W dniu 18.01.2019r w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie nowych władz RKS…

11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Spotkanie Zarządu klubu z rodzicami.

Nowo wybrany Zarząd Klubu RKS Mazovia zaprasza rodziców dzieci trenujących w klubie na spotkanie organizacyjne.…

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550

Komunikat po Walnym zebraniu członków klubu.

W dniu 12.01 odbyło się walne zebranie członków klubu. Z funkcji Prezesa RKS Mazovia rezygnację…

oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550

Zwyczajne Walne zebranie Zarządu Klubu !!!

Informujemy, iż w związku z upływającą kadencją Zarządu Rawskiego Klubu Sportowego Mazovia Rawa Mazowiecka zostanie…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - LKS Grabice
31.03 GODZ. 00:00
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Victoria Chrząszczew
14 : 0
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.