Nabór do rocznika 2013 !!!

Nabór do rocznika 2013 !!!

Informujemy, że trwa obecnie nabór młodych piłkarzy rocznika 2013 oraz nabór uzupełniający wszystkich roczników do Akademii Piłkarskiej Mazovia. Podstawowym celem Akademii Piłkarskiej jest szkolenie przyszłych piłkarzy. Mimo wszystko najważniejszymi celami są : wychowawczy, edukacyjny oraz sportowy. Chcemy nauczyć dzieci umiejętności bycia częścią grupy, współzawodnictwa głównie poprzez zabawę, ale również odpowiednie ćwiczenia. Istotną kwestą jest, aby gra w piłkę nożną sprawiała przyjemność i radość, dlatego też nasz […]

Zwycięstwo Mazovii w turnieju Pasjonistów !!!

Zwycięstwo Mazovii w turnieju Pasjonistów !!!

14 stycznia został rozegrany turniej zorganizowany przez Klasztor Ojców Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej dla rocznika 2006. Wśród drużyn uczestniczących brała udział również drużyna gospodarzy, czyli Mazovia Rawa Mazowiecka. Jak się później okazało nasz zespół zwyciężył w całym turnieju. Pokonując Juvenię Wysokienice, Pelikana Łowicz i remisując z łódzkim Widzewem. Grano w systemie ,,każdy z każdym”.Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne w […]

Wysoki remis z Lechią !!!

Wysoki remis z Lechią !!!

Bardzo wysokim remisem zakończył się mecz sparingowy na Hali Sportowej w roczniku 2008, gdzie Mazovia Rawa Mazowiecka rywalizowała z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Grano w systemie 5 + bramkarz. Rywale z Tomaszowa Mazowieckiego wystawili 3 drużyny na ten mecz, zaś Mazovia ze względu na kłopoty kadrowe zaledwie dwie. Sparing był okazją do skonfrontowania się z bardzo dobrą, wymagającą oraz grającą zespołowo i […]

Mazovia bezkonkurencyjna w Nieborowie !!!

Mazovia bezkonkurencyjna w Nieborowie !!!

13 stycznie drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Damian Kuligowskiego wystąpiła w turnieju halowym o Puchar Wójta Gminy Nieborów w Kompinie. W zawodach brało udział 6 drużyny : dwie drużyny Mazovii Rawa Mazowiecka, gospodarze z Kompiny, Juvenia Wysokienice i dwa składy Pogoni Bełchów. Grano w systemie ,,każdy z każdym”. Zgodnie z przywidywaniami najlepsza okazała się nasza drużyna pod nazwą Mazovia […]

>
26941061_1380337025411566_1238326139_n

Nabór do rocznika 2013 !!!

Informujemy, że trwa obecnie nabór młodych piłkarzy rocznika 2013 oraz nabór uzupełniający wszystkich roczników do…

26756550_1510003045734518_2376624857521894626_o

Zwycięstwo Mazovii w turnieju Pasjonistów !!!

14 stycznia został rozegrany turniej zorganizowany przez Klasztor Ojców Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej dla rocznika…

26678436_2050583838556503_2534836240946955418_o

Wysoki remis z Lechią !!!

Bardzo wysokim remisem zakończył się mecz sparingowy na Hali Sportowej w roczniku 2008, gdzie Mazovia…

26757021_405996709836856_61678578881082729_o

Mazovia bezkonkurencyjna w Nieborowie !!!

13 stycznie drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Damian Kuligowskiego wystąpiła w turnieju halowym o…

Następny mecz
Mazovia Rawa Mazowiecka - Kolejarz Łódź
GODZ.
Miejsce spotkania: Rawa Mazowiecka
Poprzedni mecz
Prosna Wieruszów - Mazovia Rawa Mazowiecka
0 : 3
Miejsce spotkania: Wieruszów - WALKOWER
Liga Wojewódzka Juniora Starszego
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n
Partnerzy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
Partnerzy medialni
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.