Mazovia-Rawa-Mazowiecka-RTS-Widzew-Łódź-10-1024x768

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2018/2019

Dodano: 22-03-2019

Znamy terminarz drużyny seniorów na rundę rewanżową sezonu 2018/2019.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników.

TERMINARZ SEZONU 2018/2019 RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 10
RKS MAZOVIA – LKS Grabice 2019-04-07 15:00
Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3)

KOLEJKA 11
BIO-SAD SADKOWICE – RKS MAZOVIA 2019-04-14 11:00
Boisko Sportowe Paprotnia (Paprotnia )

KOLEJKA 12
RKS MAZOVIA – START Pukinin 2019-04-20 15:00
Stadion Miejski Rawa 
Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3)

KOLEJKA 13
KORONA Stary Dwór – RKS MAZOVIA 2019-05-05 11:00
Boisko Sportowe Konopnica

KOLEJKA 14
RKS MAZOVIA – SOBPOLKonopnica 2019-05-11 15:30
Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3)

KOLEJKA 15
SOKÓŁ Regnów – RKS MAZOVIA
2019-05-19 11:00 Boisko Sportowe Regnów (Regnów )

KOLEJKA 16
RKS MAZOVIA – MUSKADOR Wola Pękoszewska 
2019-05-26 15:00
Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3)

KOLEJKA 17
RKS MAZOVIA pauzuje w kolejce

KOLEJKA 18
VICTORIA Chrząszczew – RKS MAZOVIA 2019-06-09 16:00
Boisko Sportowe Biała Rawska (Biała Rawska )

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n