oferta-800x550-800x5501-800x5501-800x5501-800x550

W pierwszym meczu Grabice !!!

Dodano: 11-08-2018

Znamy już terminarz Skierniewickiej Klasy ”B” gr. II. Reaktywowana drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka będzie występować w gronie dziewięciu drużyn rywalizujących o awans do Klasy ”A”. Oprócz RKS-u zagrają : GKS Korona Stary Dwór, LKS Sobpol Konopnica, Start Pukinin, Sokół Regnów, LKS Bio-Sad Sadkowice, LZS Muskador Wola Pękoszewska, LKS Grabice i LKS Victoria Chrząszczew. W pierwszym meczu Mazovia Rawa Mazowiecka zagra na wyjeździe z LKS Grabice. Spotkanie to odbędzie się 1 września. Godzina jest do ustalenia przez władze OZPN Skierniewice.

1. kolejka – 1 września (Victoria Chrząszczew – pauzuje)

Korona Stary Dwór – Sobpol Konopnica
Start Pukinin – Sokół Regnów
Bio-Sad Sadkowice – Muskador Wola Pękoszewska
LKS Grabice – Mazovia Rawa Mazowiecka


 

2.kolejka – 8 września (LKS Konopnica – pauzuje)

Victoria Chrząszczew – LKS Grabice
Mazovia Rawa Mazowiecka – Bio-Sad Sadkowice 
Muskador Wola Pękoszewska – Start Pukinin
Sokół Regnów – Korona Stary Dwór


 

3.kolejka – 15 września (LKS Grabice – pauzuje)

Sobpol Konopnica – Sokół Regnów
Korona Stary Dwór – Muskador Wola Pękoszewska
Start Pukinin – Mazovia Rawa Mazowiecka
Bio-Sad Sadkowice – Victoria Chrząszczew


 

4.kolejka – 22 września (Sokół Regnów – pauzuje)

LKS Grabice – Bio-Sad Sadkowice
Victoria Chrząszczew – Start Pukinin
Mazovia Rawa Mazowiecka – Korona Stary Dwór
Muskador Wola Pękoszewska – Sobpol Konopnica


5.kolejka – 29 września (Bio-Sad Sadkowice – pauzuje)

Sokół Regnów – Muskador Wola Pękoszewska
Sobpol Konopnica – Mazovia Rawa Mazowiecka
Start Pukinin – LKS Grabice
Korona Stary Dwór – Victoria Chrząszczew


6. kolejka – 6 października (Muskador Wola Pękoszewska – pauzuje)

LKS Grabice – Korona Stary Dwór
Victoria Chrząszczew – Sobpol Konopnica
Mazovia Rawa Mazowiecka – Sokół Regnów
Bio-Sad Sadkowice – Start Pukinin


7.kolejka – 13 października (Start Pukinin – pauzuje)

Sokół Regnów – Victoria Chrząszczew
Sobpol Konopnica – LKS Grabice
Korona Stary Dwór – Bio-Sad Sadkowice
Muskador Wola Pękoszewska – Mazovia Rawa Mazowiecka


8.kolejka – 20 października (Mazovia Rawa Mazowiecka – pauzuje)

LKS Grabice – Sokół Regnów
Victoria Chrząszczew – Muskador Wola Pękoszewska
Start Pukinin – Korona Stary Dwór
Bio-Sad Sadkowice – Sobpol Konopnica


 

9.kolejka – 27 października (Korona Stary Dwór – pauzuje)

Mazovia Rawa Mazowiecka – Victoria Chrząszczew
Sokół Regnów – Bio-Sad Sadkowice
Sobpol Konopnica – Start Pukinin
Muskador Wola Pękoszewka – LKS Grabice

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n