22256512_2002042130077341_56421477671441909_o

Widok Skierniewice rozbity przez Mazovie !!!

Dodano: 12-10-2017

7 października podopieczni trenera Łukasza Kaczmarka występujący w Lidze Okręgowej Orlik – E2 grali na wyjeździe z drużyną Widoku Skierniewice. To spotkanie było rewelacyjne w wykonaniu naszego zespołu i pewnie odnieśliśmy zwycięstwo aż 3:24. Bramki zdobyli : Patryk Bernaciak x5, Maksymilian Gonta x4, Piotr Czyż x3, Szymon Stępniak x3, Kacper Kryczka x3, Kacper Wójcik x2, Kacper Lewandowski x2, Wiktor Pakuła i Gabriel Śmigowski.

Mimo, że pierwsi tracimy bramkę zaskoczeni składną akcją rywali, to bardzo szybko przejmujemy inicjatywę i rozpoczynamy festiwal strzelecki. Chłopcy po przejęciu kontroli nad wydarzeniami boiskowymi nie dają odetchnąć przeciwnikom i nie oddają inicjatywy do końca meczu strzelając rekordową dla siebie ilość goli w jednym meczu.  – tak mecz ocenił trener Łukasz Kaczmarek.

Skład Mazovii: Wiechowski Oskar, Wójcik Kacper, Czyż Piotr, Bernaciak Patryk, Miszczak Nikodem, Śmigowski Gabriel, Gonta Maksymilian, Kośla Miłosz, Lemański Milan, Pakuła Wiktor, Kryczka Kacper, Stępniak Szymon, Lewandowski Kacper.

Lista strzelców Mazovii : 

21 bramek – Patryk Bernaciak

17 bramek – Maksymilian Gonta

13 bramek  – Kacper Kryczka

11 bramek – Szymon Stępniak

6 bramek – Piotr Czyż, Kacper Lewandowski

5 bramek – Mateusz Kujawski

4 bramki – Franciszek Zarzycki, Kacper Wójcik

3 bramki – Michał Było, Gabriel Śmigowski

2 bramki – Igor Piekut

1 bramka – Wojciech Sobieszek, Milan Lemański, Igor Gruchała, Nikodem Miszczak, Wiktor Pakuła

 

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka39281300
2Muskador Wola Pękoszewska39223300
3Sokół Regnów37116210
4Victoria Chrząszczew2476110
5Korona Stary Dwór34914111
6Sobpol Konopnica2068002
7Bio-Sad Sadkowice31421012
8LKS Grabice20315002
9Start Pukinin30118003
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n