46179494_2051680271537048_2611811879470759936_n

Wielki gest seniorów Mazovii !!!

Dodano: 19-11-2018

Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy, że pierwsza drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka postanowiła wesprzeć charytatywnie akcję dla 1,5 rocznej rawianki Wiktorii Gorberg chorej na nowotwór złośliwy wątroby. Podopieczni Damiana Kuligowskiego we własnym zakresie zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które mają pomóc małej Wiktorii i jej rodzicom. Dodatkowo nasi piłkarze przekazali dużo gadżetów, które będą poddane licytacji na oficjalnej stronie facebook naszego klubu. Do zlicytowania będzie między innymi koszulka Kamila Grosickiego z reprezentacji wraz z autografem czy też zdjęcie z osobistym podpisem Lukasa Podolskiego byłego znakomitego reprezentanta Niemiec z polskimi korzeniami. Osoby chętne do pomocy małej Wiktorii proszone są o wpłatę na konto bankowe 48 1020 4580 0000 1302 0188 1465. Wszystkich gorąco zachęcamy do wsparcia !!! Prosimy o obserwowanie naszego fanpage’u facebook, gdzie pojawi się wkrótce licytacja !!!

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n