21463087_358691331234061_6223233530797538415_n

Wygrana w meczu ,,na wodzie” !!!

Dodano: 12-10-2017

Drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Damiana Kuligowskiego grała swój kolejny mecz w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej. Tym razem mierzyliśmy się z pobliskim Sokołem Regnów na boisku rywala, które delikatnie mówiąc nie przypominało murawy piłkarskiej. Nawierzchnia była podmokła i piłka często stawała w miejscu. Na szczęście nasi zawodnicy mimo trudu wygrali to spotkanie 2:6 (2:3). Już w pierwszych minutach na prowadzenie nasz zespół wyprowadza Daniel Szewczyk. Następnie gospodarze zdołali nam wbić dwa gole po fatalnych błędach. Pod koniec pierwszej połowy znów do głosu dochodzą podopieczni Damiana Kuligowskiego. Dwie bramki dorzuca Patryk Bińkowski. W drugiej połowie zmotywowani piłkarze Mazovii szli za ciosem. Ponownie kilkanaście minut po wznowieniu bramkę zdobywa Patryk Bińkowski, który notuje hat-trick. Następna bramka padła po rzucie karnym, którego skutecznym wykonawcą był Jakub Dudek. Kropkę nad ,,i” stawia po wyjściu z ławki Piotr Czech. Sokół Regnów – Mazovia Rawa Mazowiecka 2:6 (2:3).

Skład Mazovii: Szymon Zduńczyk, Jakub Kozłowski, Jakub Redlicki, Dawid Kowalczyk, Kacper Woźniak, Dawid Piotrowski, Jakub Dudek, Jakub Kurek, Mikołaj Wąsiewicz, Daniel Szewczyk, Patryk Bińkowski.

Grali też : Piotr Czech, Jakub Melon, Mateusz Miksa.

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Tabela Sezon 2016/2017
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1RKS Radomsko718315601
2Pelikan Łowicz718295601
3Mazovia Rawa Mazowiecka8161811512
4Sokół Aleksandrów Łódzki7151110412
5KS Kutno7132212412
6Skalnik Sulejów871826215
7Róża Kutno85826125
8Prosna Wieruszów841132116
9Kolejarz Łódź821233026
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n