5badfa852a5b8_o,size,640x400,q,71,h,5ba22d

Wygrany sparing z Juvenią Wysokienice.

Dodano: 26-02-2019

W pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym seniorzy RKS Mazovia wygrała z Juvenią Wysokienice 6 – 4.
Niedzielny (24.02) mecz z drużyną z środka tabeli ligi okręgowej rozegrano na stadionie OSiR w Skierniewicach.
Kilka słów od trenera po meczu: – Według mnie drużyna zagrała bardzo dobrze z wymagającym rywalem, który zajmuje 7 miejsce w lidze okręgowej. – najbardziej cieszy, że zrealizowaliśmy zadania założone przed meczem: szybko przechodziliśmy z obrony do ataku, graliśmy wysokim pressingiem oraz młodzi zawodnicy pokazali, że drzemie w nich potencjał.
Nasz zespół wystąpił w składzie:
Maciej Dąbrowski – Cezary Włodarski (70 Robert Klimek), Jakub Niewiadomski (46’ Jakub Dudek), Tomasz Kacprzak (65’ Jakub Niewiadomski), Sebastian Owczarek – Mateusz Bernaciak (65’ Jakub Kurek), Mateusz Gradowski, Jarosław Nosek, Kamil Stawiński, Arkadiusz Kruś (45’ Daniel Szewczyk), Paweł Wyciszkiewicz
Trener: Damian Kuligowski

Bramki zdobyli: 2x Paweł Wyciszkiewicz, Mateusz Gradowski, Jakub Kurek, Jarosław Nosek, Sebastian Owczarek

Kolejny sparing Mazovia rozegra w najbliższą niedzielę o godz 9:00 na boisku w Mogielnicy z Orlętami Cielądz.

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka927706900
2Sokół Regnów9225115711
3Muskador Wola Pękoszewska9194721612
4Korona Stary Dwór9143833423
5Start Pukinin9121730405
6Sobpol Konopnica982918225
7LKS Grabice961540207
8Victoria Chrząszczew86942206
9Bio-Sad Sadkowice90784009
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n