11237573_919490534780605_8925523194089113673_n-960x5501

Zostań członkiem Stowarzyszenia Mazovia !!!

Dodano: 01-12-2018

Z uwagi na upływającą kadencję zarządu w tym ostatnie posiedzenie, które zostało zaplanowane na 15 grudnia 2018 roku zarząd Klubu zaprasza do współpracy i składania deklaracji członkowskich klubu RKS Mazovia.Deklaracje członkowskie należy poprawnie wypełnić i złożyć w siedzibie Klubu do 14 grudnia br. do godziny 17:00 wraz z potwierdzeniem opłaty członkowskiej w wysokości 60,00 zł (tytułem wpłaty: składka członkowska 2018 imię i nazwisko). Wszystkie pozostałe deklaracje po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Deklaracje członkowskie można składać w siedzibie Klubu ul. Zamkowa 3 w dniach (poniedziałek, środa, piątek w godzinach 15:00 – 17:00). Zachęcamy wszystkie osoby do aktywnego uczestnictwa w życiu stowarzyszenia. Druk deklaracji do pobrania poniżej.

Deklaracja-członkowska-Klubu-Mazovia (1)

Zostaw komentarz

Bądź pierwszy, żeby skomentować!


 
Skierniewicka Klasa B
Lp.KlubMPkt.B+B-ZRP
1Mazovia Rawa Mazowiecka824656800
2Sokół Regnów8194714611
3Muskador Wola Pękoszewska8164219512
4Korona Stary Dwór8133833413
5Start Pukinin8121626404
6Victoria Chrząszczew871345215
7Sobpol Konopnica872918215
8LKS Grabice861836206
9Bio-Sad Sadkowice81862017
Terminarz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer gravida bibendum turpis ut ultrices. Ut sagittis aliquam dolor, at viverra augue molestie elementum. Maecenas aliquet libero eu erat faucibus, ac feugiat dui sagittis. Mauris ac dui quis leo dictum finibus id et velit. Pellentesque eget massa volutpat, sollicitudin risus in, dapibus erat. Nunc eu dolor pharetra, placerat nisi et, ultrices justo. Donec a lacus diam. In tellus elit, facilisis ac facilisis non, sollicitudin quis ipsum. Ut vitae arcu ante. Donec imperdiet eu elit nec vestibulum. Aenean lobortis libero ex, non varius enim auctor a.
RKS TV
Ostatnio dodane zdjęcia

 

12745995_917220701679425_908561590892941399_n 12745973_917220308346131_2290339650604716815_n 12745950_917148905019938_417856285974749958_n 12745947_917220315012797_2360845025558752380_n 12745843_917644584970370_984718270041604207_n